Jump to content
pemeq

Opinia Moderatora Forum - Gazik

Recommended Posts

Rendered Image

Rendered Image
Ogółem o naszym koledze z Kluczborka można powiedzieć dużo, giga dużo płacze, obraża się o byle gó**o, coś tam robi jako ten mod tsa/forum, łatwo go sprowokować, za łatwo xd wyzywa się o minecrafta <3 jest botem w rainbowa :omegalul: Gigaruchable :pogplant: W sumie to nie wiem, co mogę jeszcze dopisać, tak żeby też warna nie dostać :kappa: (Jak ktoś chce więcej zapraszam pv)

Pozdrawiam, Człowiek Depresja

#JGCREW #Rower #za2koła #siłka #basen #gramraznamiesiaczebyranganiewygasla #ciećzbudkimazakola #errordozawoduwy #robieustarego

Rendered Image
jest ogarniety ale siecze ferment za plecami :o

Rendered Image
Dobry chlop tylko denerwuje się zbyt szybko i beczy jak dziecko xD 

Rendered Image
Generalnie głupi chłop, co potrzebuje 5 minut na odpyskowanie komuś, jednak jest w porządku, fajnie się z nim gra lub gada na ts'ie.

Rendered Image
Płaczący krzykliwy typek czasem zarzuci żartem, zazwyczaj nieśmiesznym

Rendered Image
Chłop co na nic nie zapracował sam, większość jego rang uzyskał poprzez siedzenie z lolsonem, czasami da się pogadać jak czegoś chce lub potrzebuje potrafi normalnie przyjść na pv i po prosić a tak to przy wszystkich udaje hojraka :)

Rendered Image
@Gazik Jest, spoko czasami może z dvpy się obraża i strzela focha, ale po jakimś czasie wraca i znowu można się z niego pośmiać. #Budowa #Basen #Siłka #Rowerza2k 

Rendered Image

Gazik to ogólnie fajny chłop tylko czasami lubi się spłakać za bardzo o byle gó**o ale tak to spoko jest

Rendered Image
Debil dzięki i pozdrawiam!

W Roli głównej: @Gazik
Brali Udział: @Czlowiek Depresja, @Adi, @Max, @senor, @Julshi@ALJZK, @ErRoR_#1, @BromEK, @LOLSON

Edited by pemeq

Jak zobaczyłem powiadomienie ze Pemeq wspomniał o mnie w opini o moderatorze forum Gazik to wiedziałem że nie będzie nic miłego.  Ale spoko pamiętajcie jak chcecie jakąś range wystarczy wylizać dla Lolsona. Sprawdzony sposób :D. Pozdrawiam

Gazik widzę, że jesteś kolejnym moderatorem na MH co lubi bawić się w kakao.

Nie sądziłem, że jeszcze będzie tu ktoś taki jeszcze

Pozdrawiam serdecznie i tylko nie graj w bilarda

7 godzin temu, Born napisał:

Gazik widzę, że jesteś kolejnym moderatorem na MH co lubi bawić się w kakao.

Nie sądziłem, że jeszcze będzie tu ktoś taki jeszcze

Pozdrawiam serdecznie i tylko nie graj w bilarda

Gowniany moderator jest tylko jeden i nikt nigdy nie pobije wyczynu @aureox’a.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...