Skocz do zawartości
QueenKinG

 pozytywne BanZa*Cheaty*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Dymankopołudniu
Godzina, data zdarzenia:04-23-22 12:41
Mapa:Mirage 
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:632278075
Uzasadnienie: Zapraszam dc: ☂♡?????♡☂#6098 chcesz sprawdzic komputer/moja giere zapraszam. To ze jestem dobry ze scouta (top 1) i wyczekuje typa w jungle to wh ? badz 3 heady gdzie ktos pickuje aim bot? nie wydaje mi sie, gram dlugo na multihead mam pelno smiesznych klipow z tego serwera :D i duzo osob mnie tam zna, chetnie nagrywam i mam zamiar wrzucic kilka filmow na YouTube lecz takie osoby ktore cheatuja jak Luffy ktory ma wh i klei mu sie celownik przeszkadzaja byl sprawdzany zapewnie nie dokladnie. Faking pyrple tez toxic wiec film musze wyciszyc calkiem badz wypikac i wrzucic muzyczke. Takze pozdrawiam Cieplutko <3 i zapraszam na dc. |Rozpisz demko Gazik| <3Milego dnia ps (bede fer i nie wbije do puki bedzie ub <3) papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2:29 nie widząc nic z teammate przed celownikiem i jeszcze palakiem idealny head

8:18 przejechanie przez ściane w chłopa, który szedł na schifcie po czym idealny peek na jego pozycje chyba ze to czysty przypadek

12:05 znowu taki peek, jakbyś najechał sobie przez ściane na głowe i wychylenie z celownikiem idealnie na głowie

15:51 identycznie jak w sytuacji w 12:05 tylko tym razem też dziwny przeskok celownika na ciało

20:18 w tym momencie napisałeś do mnie na u@ kogo sprawdzam i czemu ciebie. W momencie kiedy akurat spectowałem ciebie. Czyżbyś widział osoby, które cie spectują?

23:02 za szybki strzał, ale to też może być z tego, że słyszałeś

24:00 szybki headzik w jungli i od razu na ct do prawej wcelowanie. Skąd wiedziałeś, że tam chłop jest?

I to już koniec. Ogólnie to nie ma żadnych perfidnych akcji. Ale napisałeś, że grasz w csa od 2012 roku a poruszasz się gorzej niż nie jeden gold. Jeśli się pomyliłem i Alojzyk stwierdzi, że czysty to się pomyliłem w decyzji i unlucky

Demko:

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220423-1217-de_mirage.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WITAM

1. b +/-
2.  b+
3.  b+/-
4.  b-
5.  akcja z wiadomość na u@ prosta bo pisali i krzyczeli ze gazik juz ci pisze na u@ kogo masz sprawdzić i tak samo pisali niektórzy. b-
6.  b-
7.  b+
 

3 godziny temu, Gazik napisał:

Ogólnie to nie ma żadnych perfidnych akcji

Tak jak gazik napisał wydaje mi się że po prostu lepszy dzień, i tyle.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...