Skocz do zawartości
SQNFUN

 zamknięty Za co dostałem ostrzeżenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, przeglądając swój profil zauważyłem że posiadam 1 ostrzeżenie ale nie bardzo rozumiem za co..
Jako powód jest podany 'spam', a po kliknięciu w odnośnik przenosi mnie do tematu 

Nie bardzo widzę aby był tam jakiś 'spam'.. nie chcę wklejać tu definicji tego słowa z wikipedii ale wydaje mi się że albo nie rozumiem powodu tego ostrzeżenia albo otrzymałem je bezpodstawnie.
Temat proszę traktować jako pytanie, a nie odwołanie.  Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam, SQNFUN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tzn. tą notatkę również czytałem ale dalej nie rozumiem dlaczego miałbym używać opcji edytuj? 
Nie dodałem posta pod postem, a jakby nie było jest to forum dyskusyjne jak i uważam że w tematach takich jak podania dyskusja jest jak najbardziej wskazana. 
Wydaje mi się że mój drugi post dodałem tylko dlatego aby ustosunkować się do tego co dodałeś w swoim poście, a takie prowadzenie dyskusji poprzez edytowanie swoich postów mijałoby się z celem skoro mogłem dodać kolejny post to go dodałem - nie wydaje mi się aby był to spam, a raczej czysta złośliwość z Twojej strony na temat tego co napisałem w Twoim kierunku.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już nie pamiętam ale zaraz sprawdzę czy rzeczywiście w regulaminie działu podań (w tym przypadku moderatora) jest lub był jakiś zakaz pisania więcej niż jednego posta ale wydaje mi się że nigdy nic takiego tam nie było, a jeżeli rzeczywiście jest jakiś limit w dziale podań wynoszący tylko jednego posta na wątek to proponowałbym po prostu ograniczyć 'technicznie' możliwość dodawania wypowiedzi do jednej co zdecydowanie pomoże nieświadomym użytkownikom uniknąć upomnienia czy tez ostrzeżenia, a tym samym ułatwi jak i odciąży pracę moderatorów forum, bo po co mają nakładać jakieś kary skoro można tą kwestie technicznie rozwiązać...

EDIT: nic na temat zakazu dodawania więcej niż jednego posta w dziale podań nie znalazłem...
 

ZZZ.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrząc na to obiektywnie (nie poruszając oczywiście kwestii w jakim klimacie było to podanie) - jak i Administrator jak i użytkownik dali po tyle samo postów, gdzie z pewnością nie był to dział Twój a Super Moderatora. Temat również zamknąłeś Ty powołując się na aureoxa, że MH dupa się pali za Twoją wypowiedź wraz z "uchyleniem" przyzwolenia na napisanie podania. Sam prowokacyjny klimat wypowiedzi prawdopodobnie był takiej samej wagi jak posty SQN'a.

Fakt faktem nie powinno się zagłębiać, aż tak dawno w działy i rozdrapywać starych ran, aczkolwiek tu raczej gołym okiem widać kto ma rację i co wtedy Robert poruszył.
Temat to jest zapytanie - bez większych czy mniejszych problemów odpowiadam i ja, bo również była tam moja wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że w tym temacie już żadnych fajerwerków nie będzie,  z Wodzem jeszcze zamieniłem słowo na pw i uważam że temat stanął w miejscu i już się ani w jedną ani drugą stronę nie ruszy dlatego bardzo proszę o jego zamknięcie. Podsumowując nadal uważam że ostrzeżenie na moim profilu jest niesłuszne ale nie zamierzam go odrabiać, bo to by znaczyło że zgadzam się z jego zasadnością.

Wszystkim chciałbym jeszcze raz życzyć udanego dnia/wieczoru i zapraszam Wszystkich na CSGO DM de_mirage gdzie idę właśnie trochę postrzelać ;)
Ahoj! @LOLSON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...