Skocz do zawartości
QueenKinG

 pozytywne Ban za wh i aima (juz 16)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: DogusSzm4to
Godzina, data zdarzenia: 06-08-22 19:09
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:632278075
Uzasadnienie: Wbijam na serwer okej, Z Mojego lenistwa nie relogowalem sie na moje konto (Zulshi Flowerpot Kazdy mnie prawie kojarzy xD (Lisio) np (Chlep) a teraz (Pusia) 
Wszystko git strzelalem.. bh'powalem sobie i pobieglem na rampe: Zabijam typa ze schodow okej, Typ defuje slysze.. widze glowe zle sie ustawil glowa zabity, Wiadome bylo ze Ct nie pojdzie bo ktos tam cos mowil to obstawialem Jungle i ze bedzie chcial przeskoczyc na schody, wychodze wcelowany w jungle juz od schodow kojarze gdzie sie wcelowac i dostal glowe Okej. Napisalem na chat chyba *Nie no Cheater normalnie* i Permban Pisze na dc do Errora i spoko. Pisze to odwolanie bo juz bylem sprawdzany przez Gazika dostalem bana ub Timingisall sprawdzany byl Bana dostalem luz ub, Aligejtora tez sprawdzalem ub, ale ze Str00 mi bana dal to ja juz nie wierze.. Edzikkk tak samo ale mniejsza. Chcialbym zglosic jedynie to ze jak sie wyzywaja na serwerze to admini nie gaguja ich tylko tego ktory odpisze 3 wiadomosci im i dostaje gaga za spam dajac info na chat u. Po Wiecej informacji zapraszam dc: ☂❤?????❤☂#6098 Chetnie pokaze komputer, mam nadzieje na szybkiego ub bo chce postrzelac sobie ale juz zaloguje sie na moje konto, bedac fer nie bede wbijal na serwer szczegolnie ze zawsze tak robie jak mam perm bana nie wbijam z innego konta bo to sensu nie ma. A chcialbym pograc dalej na tym serwerze Forum swietne! <3 Pisz to co sadzisz rozpisz demko a ja chetnie popatrze i odpowiem. Vac jakby mial miec miejsce to mialby w 2016-2017 roku.
(Tak wgl, to smialem sie z pyrplem pokazywalem mu ekran gry by widzial ze nie mam cheatow i akurat dostalem perma jak mowilismy o tym by dodal mnie na snapie) 
Pozdrawiam <3<3:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220608-1845-de_mirage.dem.zip

Runda 12 wybiegł z pałacu od razu wcelowany w jungle schody nie sprawdził ct a nie mógł wiedzieć czy ktoś tam jest czy nie 

Runda 13

22min gościu go pikował na midzie on nagle zaczął uciekać
22'30 min wybiegł od razu wcelowany w jg nie naturalny ruch celownika

Edytowane przez Str_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Str_00 Na podesłanym przez ciebie demku nie ma opisanych sytuacji, prosiłbym Cię o znalezienie odpowiedniego demka zedytowanie swojej wypowiedzi i umieszczenie go w swoim poście.


 

Uważam że użytkownik @QuaaK1NG nie używał wspomagaczy, jednakże zostawię to do oceny innym osobom z rangą UBTeam ( @ALJZK / @TimingisAll )

Bazuje na akcjach wymienionych przez ciebie w poście wyżej.

RUNDY:
• "Runda 12" - Fakt nie sprawdził ani ct, ani innych pozycji, lecz nie każdy sprawdza dokładnie każdej pozycji wchodząc na bs'a to nie jest faceit tylko serwer. -b
• 22:00 - Gracz cofnął do TV room'a po czym wychylił czekając chwilkę na peek gracza po chwilowym oczekiwaniu zrezygnował i uciekł na tt. -b
• 22:30 - Rzeczywiście gracz miał nienaturalny ruch celownikiem przy oddaniu strzału ale mógł to być po prostu szybki flik celownikiem gdyż jak widać użytkownik ma duże sensitivity. ( każdemu może się zdarzyć vacowa akcja ) -/+b



Po naradzie z innymi Ubteam'ami stwierdzamy, że odwołujący się miał po prostu dobry dzień.
Gracz @QueenKinG otrzymuje UnBana.

Życzymy miłej gry!

Edytowane przez AidenQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SIEMKA

Runda 12  b-
22:00 b-

22:30 - 2 razy celownik przeskoczył info o jungle znikąd dla mnie to b++ i sytuacja na miarę zostawienia bana.

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...