Skocz do zawartości
BbynonS

 pozytywne Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Gashadkuro 
Godzina, data zdarzenia: 06-13-22 20:40

STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:595788872

Uzasadnienie: Grałem na serwerze 4fun, gadałem z żulshim na discordzie, śpiewałem shanty  Wbiłem do pałaca dałem 3 no scope i nagle gdy się jarałem dostałem bana.

 

Jestem długo na serwerze mam vac`owe akcje 

 
Edytowane przez Beetween
enter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Str_00 
Proszę o rozpisanie demka masz na to 24h.


• 25:00 •
- Po co miałby sprawdzać jakąkolwiek pozycję skoro jest to początek rundy, żaden terrorysta nie byłby na tzw. krzesełku bądź kranie, jeżeli byłby na boxach bo odwołujący sie odwrócił od flesha to by umarł? Pobiegł na mida, ryzykował że umrze ale nie umarł. Fakt dziwne to było że idzie na chillku ale po prostu rushował. [ b- ]
Runda: b-

• 26:00 •
-  Pierwszy drugi jak i czwarty strzał były legit. [ b- ]
- Trzeci strzał był taki meh, gdyż celownik podążał za głową przy oddaniu strzału. [ b+ ]
- Piąty strzał był dziwny, ale trzeba brać pod uwagę to że demka są odtwarzane w 32tickrate, akcja mogła wydawać sie obvious a była legit. Flik na głowę strzał i kill. [ b- ]
Runda: b-

• 28:00 •
- Pierwsze zabójstwo legit, oskarżony wykonał flika. [ b- ]
- Peek z pałaców i oddanie strzału zanim zobaczył przeciwnika, lecz widać że przy oddanym strzale w tym samym czasie celownik kierował się na przeciwnika po prawej stronie o którym nie wiedział oskarżony co świadczy że akcja była na zasadzie peek strzał i wrócenie na wcześniejszą pozycje. [ b- ]
- Drugi kill normalny flik i zabójstwo z noscope. [ b- ]
- Trzeci kill, dziwne było to zawahanie się i zmiana broni na usp-s, ale kill normalny. [ b-/b+ ]
Runda: b-



Po obejrzeniu podanych akcji przez Administratora można wywnioskować iż oskarżony grał normalnie.

Użytkownik @Beetween zostaje odbanowany.
Życzymy miłej gry.

Edytowane przez .nivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220613-2011-de_mirage.dem.zip

runda 16 min 25+ gościu bez sprawdzenia praktycznie żadnej pozycji kroci sobie mida biegnie na pełnej 
Runda 17 min 26'40 co to za strzal nagle ?
Runda 18 min 28 ( zwróć  na uwagę na strzały )

Następna sprawa, gracz HvhMaster podobno już dostał upomnienie za osobny komunikator  oprócz gry ( a jak widać wyżej i na załączonym demo przyznali się do tego ) i jestem za tym żeby to tez było tępione oczywiście jeśli są dowody 

Edytowane przez Str_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

Minuta 25 -6 b- Kolega biegnie mida co prawda nic nie sprawdził ale na końcu i tak nic nie zrobił i umarł 

Minuta 26"40 Totalne b- 

Minuta 28 Również b- ewentualnie ten 1 strzał b +/- 

Pozdrawiam timing 

@Str_00 można uzywac dsc ale nie mozna dawac infa 

Co ty mówisz wgl pozatym ja tez tak sprawdzam czesto mida xD

po 2 w 28 minucie to było w 100% legit tak jak pisalem ten 1 strzał tylko  i wyłącznie był b+

Edytowane przez TimingisAll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ,

-Czyli ja sobie tez moge biegać nie sprawdac nic jak dla mnie majac wh ( i potem sie wywalic bo sie kryc ?)

-Dla mnie sa to strasznie dziwne strzały ( rozumiem zlagowane demka ale to nie wyglada normalnie )

- Wlasnie ten pierwszy strzał był tam najbardziej legitny :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...