Skocz do zawartości
Gazik

To już jest koniec i nic więcej z tego nie będzie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,, :/ 

Na samym wstępie chciałbym powiedzieć, że było na tej sieci bardzo fajnie, spoko ludzie, ale niestety ta sieć z każdym dniem zbliża się ku upadkowi. Rezygnacja to było co ostatnie chciałem robić, ale jak tak analizowałem to wszystko to nie widziałem dalszego sensu trzymania porządku na forum jak i na teamspeaku, w momencie jak zobaczyłem wypowiedzi osób, które są na tej sieci od powstania, bądź z samych początków istnienia tej sieci, jak i nawet wypowiedzi osób z wyższymi rangami na forum niżeli ADMIN SERWERA, czy jakiś inny użytkownik. Tak naprawdę to tylko 1 serwer stoi cały czas prawie pełny, a reszta serwerów stoi pusta, bądź jest kilka osób. Chciałbym podziękować @LOLSON'owi za danie szansy jako Opiekun OnlyMirka, @Maysteroo za możliwość sprawdzenia się jako moderator teamspeaka, no i oczywiście @senor'owi za możliwość pilnowania w jakimś stopniu porządku na forum. Pewnie część ludzi jak zobaczy ten post to się będzie cieszyła, że w końcu mnie nie będzie, ale mam nadzieję, że chociaż komuś zabraknie mojego płaczu podczas gry w Cs'a :D. To były bardzo dobrze spędzone ostatnie ponad 3 lata na tej sieci, było kilka wzlotów i upadków, ale nie ma co się poddawać i trzeba patrzeć w przyszłość. Mam nadzieje, że do usłyszenia kiedyś na serwerach Multi-Heada, bądź na jakimś wspólnym graniu w gierki. Życzę każdemu co czyta to pożegnanie i dotrwał do tego momentu, Powodzenia i miłych wakacji, chyba że ktoś ich nie ma to udanego urlopu :P

PS. @elo elo 350 zabij się chodząca depresjo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...