Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Plugin na wymuszanie interpu.

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszam do oddawania głosu na pytanie dotyczące pojawienia się pluginu, który będzie wymuszał interp.

 

Oczywiście Wasze głosy zadecydują o tym, czy zostanie on wgrany na serwer.

 

Można dyskutować w temacie.

 

 

 

Ankieta będzie trwała do 10 kwietnia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, po co wprowadzać jakiś durny plugin, który będzie ustawiał Interp na 0.01 jak każdy na takim gra, bo na innym interpie jest gra do bani. A jak ktoś gra na interpie powyżej 0.1, 0.02, 0.2 to gra on na swoją niekorzyść i to jemu będzie ciężko coś zabić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam podobnie jak Shork. Jest dowolność  na jakich ustawieniach grają gracze na serwerze. Temat powyżej z kategorii śmieci bo idąc dalej takim tokiem rozumowania, to może wgl wgrać plugin który będzie wszystkim robił jednakowe ustawienia całego configa. Dodatkowo plugin z tego co pamiętam podnosi ping na serwerze.

 

 

 

p.s. A teraz dodam coś od siebie, zainteresowani połapią się do kogo piszę. Przestańcie płakać, użalać się i lizać sobie wzajemnie d... > Gram na 0.01......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shork, nie każdy na takim gra bo jest dużo osób co nawet nie patrzą nawet na to, ja wiem czy tak na jego nie korzysc ? jak ktos grac nie umie i strzela full auto gdzies obok typka i on dostaje no to cos tu nie tak jest.. ja jestem jak najbardziej za tym wgraniem kazdy bedzie mial jednakowe szanse wtedy i to sa podstawowe komendy gdzie kazdy powinien miec takie same :) cos wiem akurat na ten temat bo gralem w wielu ligach typu esl, allplay wiec wiem ze sie doczepiali do tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na nie.

 

 

 

Nie chcę powtarzać wypowiedzi innych, ale napiszę coś, żeby się @ nie czepiał XDDD

 

 

 

Tak jak inni uważam, że akurat ten plugin nie jest potrzebny. Zero korzyści.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak masz coś dodawać to dodaj nożówkę xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma sensu tego dodawać... niektórzy gracze zbaranieją. Ponad połowa nie zauważy różnicy czy 100ms jest czy 10, czy 1000 :P

 

 

 

Dodatkowo kolejny plug może lekko obciążyć... 

 

 

 

 

 

 

 

Należy pamiętać, że gra na serwerze ma być dla wszystkich, a część po wymuszeniu i zmienieniu płynności może wyjść i zresetować kompa bo "gra nie działa" - tak jak działała zawsze  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shork, troszkę się mylisz w tym co piszesz, gracz grający na interpie 0.1 dużo łatwiej ustrzeli głowę komuś z interpem 0,01 niż odwrotnie :), wejdź kiedyś na sewer gdzie jest niewymuszany i sobie sprawdź, bo takie pisanie bzdur jest bez sensu i wprowadzanie ludzi w błąd. A zapewniam Cię, że nie wszyscy ustawiają interp po wejściu na serwer:). Jak dla mnie powinien być jak najbardziej wymuszany, bo każdy gracz z dłuższym stażem (nie mówię tu o roku czy 5) potwierdzi moje zdanie, aczkolwiek jeśli ma to zaszkodzić wielu graczom to nie ma sensu tego wdrażać.

 

z.r.a.z akurat ten plugin za dużo nie obciąży serwer, bo jest to dość mały plugin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Shork, troszkę się mylisz w tym co piszesz, gracz grający na interpie 0.1 dużo łatwiej ustrzeli głowę komuś z interpem 0,01 niż odwrotnie :), wejdź kiedyś na sewer gdzie jest niewymuszany i sobie sprawdź, bo takie pisanie bzdur jest bez sensu i wprowadzanie ludzi w błąd. A zapewniam Cię, że nie wszyscy ustawiają interp po wejściu na serwer:). Jak dla mnie powinien być jak najbardziej wymuszany, bo każdy gracz z dłuższym stażem (nie mówię tu o roku czy 5) potwierdzi moje zdanie, aczkolwiek jeśli ma to zaszkodzić wielu graczom to nie ma sensu tego wdrażać.

 

z.r.a.z akurat ten plugin za dużo nie obciąży serwer, bo jest to dość mały plugin.

 

 

No oczywiście, że lepiej się będzie grało osobie mając ustawiony interp 0.1, niż 0.01....... Radzę Ci się zapoznać co to jest dokładnie interp i jaki wpływ na grę mają te wartości "0.1, a 0.01" i który jest bardziej korzystny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie muszę o tym czytać, bo wierz mi gram pewnie w tą grę trochę dłużej niż Ty, więc zbędne są Twoje pouczania :). A to co Ty napisałeś wyżej to tylko bzdura.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie muszę o tym czytać, bo wierz mi gram pewnie w tą grę trochę dłużej niż Ty, więc zbędne są Twoje pouczania :). A to co Ty napisałeś wyżej to tylko bzdura.

 

 

Nie wiem ile tam grasz w tego cs, ale mnie to nie obchodzi. Nikt tu nikogo nie poucza, tylko poprosiłem Cię abyś się doinformował o co chodzi dokładnie z Interpem. Ja wiem swoje Ty wiesz swoje i na tym pozostanie, elo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głosów na tak zdecydowana większość, gdyż mój liczy się za 758846735625^36478

 

Plugin wrzucony na serwer.

 

 

@@z.r.a.z. demokratycznie wybieramy opiekunow? Tu chodzi o przyjemnosc z gry a nie klotnie o bezhlowia,interpowcow itp. Poza tym kto mowil ze tu panuje demokracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...