Skocz do zawartości
QueenKinG

 pozytywne niezletecheatykolejnyban29

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Dogusssss
Godzina, data zdarzenia:07-01-22 23:19
Mapa:Mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_1:1:632278075
Uzasadnienie:Gadamy na discordzie: TimingIsAll, Samotnik, Faflini itd.
Rozmawiamy o roblox i csie hehe beka bo roblox mniejsza, gramy se 4fun w csa tym bardziej z Samotnikiem
Samotnik wyzywal sie z Kubusiem, Po 1, Julshi nie gaguje swojego boya bo po co tylko Samotnika co ledwo odpisywal XDD wyzywali sie rowno a Tylko dostal Samotnik, po 2 gram 4fun strzelam glowy na live dc pozdro btw bo to cos nie zasluguje na flagi, po 1 banuje za czitowanie juz moj 29 perm na tym forum takze pozdro, po 2 cheatuje? bo sprzedalem twojego boyowi 2 glowy co? XD wez te tik toki to samo. O grze wlasnie widac jak umiesz byc adminem, nie zaslugujesz na to naucz sie kultury to po 3 
Pozdro Zulshi (mnie) Samotnika i TimingIsAll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od samej ,,skargi,, i płaczu że nie zmutowałam Kubusia
Tak po krótce dla samego wyjaśnienia bo to nie skarga tylko odwołanie
Na ssach widać że to samotnik wyzywa a Kubuś nie napisał nic obrazliwego w jego strone, więc po ostatniej wiadomości samotnika dostał on gaga za prowokacje 

image.thumb.png.22e5f21577b4db5f7a60c1f3e64722d6.png

Kultury to ty mi nie wypominaj, skoro co mecz wyzywasz mnie w enemy i żadnych konsekwencji z tego nie miałeś XD

 

Przechodząc do bana 
Demko: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220701-2240-de_mirage.dem.zip
akcje które wydają się lekko podejrzane i podchodzą pod wh
33:13
33:58
Tak więc moim zdaniem od początku grania na mirażku grasz troszke dziwnie i dostając jak to napisałeś 29 perma nie powinno cię to dziwić, wbijasz na swoim najprawdopodobniej main koncie i w połowie mapy zmieniasz konto na inne, prywatne i bez odznak co jest podejrzane dla każdego admina.
Nawet jeśli nie cheatujesz to każdemu się zdarza pomyłka przy banie i nie jest to nic wielkiego, może rzeczywiście ban jest bezsensowny ale ubt dla pewności też może sprawdzić całe demko ;)

Twoje main konto na którym grałeś przez pół mapy, i potem z niewiadomych przyczyn zmieniłeś konto na inne pod nickiem Dogusssss

CE4EDEAF94B7211D2FEBF6FDBBFABDD2BDEDB0AE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

33:13 b- słychać scope
33:58 b - wszedł pod celownik

Wydaje mi się że jednak demko za krótkie, i ciężko było wyłapać jakieś akcje z 10 min. Ja osobiście widziałem z 1/2 akcje dziwne, ale dalej nie 100% żebyś miał bana. A co do reszty to na demku widnieje prowokacja z strony KSO jak i wyzwiska z strony Samotnika a potem prowokacja i spamienie z twojej strony :)




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...