Skocz do zawartości
Av3K

Podanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ACTIVE | Av3K performance.

 

Wiek:24

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Jest spore, prowadziłem sam sieć serwerów, bardzo dobrze znam się na grze jak i wiem kiedy kto robi błędy i jest tzw "spalonym"

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 9 lat

 

Steam / NonSteam: Steam :)

 

Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Już mówię, jestem spokojnym graczem, nie wyzywam nikogo na serwerze, ludzie mnie już tam poznali, :D Wiem, kiedy ktoś źle gra i próbuje się odpalać. Potrafię kierować serwerem by było miło, wesoło i, żeby gra była dynamiczna :) Mam nadzieję, że nie będzie problemu z godzinami, bo to da się szybko nadrobić, ważne by serwer był czysty i dobrze ludziom się tam grało :) Często w nocy nie ma Adminów, a ludzie złoszczą się na odpałów, a ja pomogę to zwalczyć!

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tyg. 2-3h Weekend: 4-5 :)

 

Kontakt: Steam/Pw

 

 

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/ACTIVE%20%7C%20Av3K%20performance./80.72.33.52:27480/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie

 

- jeśli Cię widziałem na serwerze to na spectators

 

- nie znam Cię z gry

 

- 600 minut to nic - nie spełniasz podstawowych wymagań

 

- zgłoszeń na u@ również nie widziałem

 

- mikro ???

 

- do późnych godzin jestem na steamie, nie miałem żadnego zgłoszenia lub zaproszenia od Ciebie (ale to pominę bo niedawno wróciłem).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...