Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ѕтуяσρι4η †
Imię: Konrad
Wiek: 18
Doświadczenie: Byłem już administaratorem na innych serwerach . Multi-head.pl również byłem. Znajomosc sm 10/10
Dlaczego chcesz być adminem?: Podczas mojej gry zdarzają się ludzi z czitami a coraz częściej osoby wyzwajaca rodziców oraz innych użytkowników. Chciałbym pomóc zostac sieci Multi-head jeszcze lepsza poprzez pomoc na serwerze.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/chujwbuzi
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/ѕтуяσρι4η †/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_1:1:200723368

Edytowane przez Szef Ed
zły gametracker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XD te podanie to żart? Na NIE

Naucz się najpierw jakiejkolwiek kultury bo jedyne co na serwie robisz to wyzywasz. Zachowania wśród ludzi też chyba nauczyłeś się w oborze bo bekanie do mikrofonu jest żenujące:) Rozumiem śmieszkowanie ale są pewne granice. 

42 minuty temu, Styro napisał:

coraz częściej osoby wyzwajaca rodziców oraz innych użytkowników

 Sam to robisz teraz i robiłeś jak miałeś adma, życze powodzenia bo z góry pewnie przyjęte :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

- kultura

+ gt

+ doświadczenie

Niestety daje na nie z prostych przyczyn: brak kultury który baardzo często widzę i słyszę, razem z kolegą nie będę tutaj podawać nicku robicie sobie samowolkę na serwerze, czy to przechodzenie z teamu do teamu i nie robienie sobie nic z tego po upomnieniach admina, czy tak jak napisałam kultura. Swoim zachowaniem nie przekonujesz mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Edytowane przez Szef Ed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...