Skocz do zawartości
TimingisAll

 odrzucone Timing Wielki powrót

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Timingisall
Wiek: 18 za 14 dni ;)
Link do BanID:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:506899874
CS 1.6/CS:GO: csgo
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2- 7h Zależnie od dnia, nie kiedy posiadam  mało roboty i mogę siedzieć bardzo długo na forum
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Tak
Coś o sobie: Siemanko, mam na imię Klaudiusz mam 17 lat pochodzę z województwa śląskiego na co dzień uczęszczam do szkoły branżowej I stopnia na kierunku kucharza w wolnych chwilach chodzę na siłownię oraz gram w gry moimi zainteresowaniami jest jazda na rowerze, oraz  hulajnodze.
Doświadczenie: Posiadam łącznie ok 8kh w cs go oraz 10kh w cs 1.6 więc potrafię odróżnić Gracza "kryjącego się" a perfidnego odpala
Dlaczego Ty: Dlaczego ja? już spieszę z wyjaśnieniami, jestem bardzo aktywną osobą jeżeli chodzi o forum jak i serwer multihead. Chciałbym odciążyć chłopaków z ubt bo mają bardzo dużo roboty, jestem bardzo zaangażowany w to co robię oraz gdy już się czegoś podejmuje staram się to robić na 110%.  Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie pozdrawiam Timing  

decyduje sie napisac podanie ponieważ mam giga duzo wolnego czasu i jestem chętny do pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...