Skocz do zawartości
samuel

 odrzucone Ban za cheat samuel el jackson :(

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Samuel el jackson
Godzina, data zdarzenia: 08-19-22 14:59
Mapa: only mirage 1 
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:1:118746715

Uzasadnienie: Nie ma co uzasadniać niech admin się rozpisze @Aligejtor :D Jestem czysty jak łza, pozdrawiam 

Edytowane przez samuel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc dostałeś bana za wallhack/autobunnyhop tu są rundy z demka: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220819-1444-de_mirage.dem.zip

-runda 7-  +b na pewniaka wskakujesz ticketa gdy smoka masz +b strzelasz do typa w pałacu on sie chowa i celownik masz na jego głowie. 

-runda 8- +/-b idziesz pod drewno i patrzysz na rampe przez ściane 

-runda 9- +/-b drugi kill na rampie sus w chuj i wpałacu to samo, drugi kill z cona typ mógł być po lewo lub prawo ty wychylasz wcelowany w niego imo +b

-runa 10- +/-b znów patrzysz w rampe przez ściane, stoisz w pałacu za smokiem i czekasz az zejdzie rampe sprawdziłeś raz do momentu az w rogu ekranu było widac ze ktos podjechał rampe sprawdzasz jak pojebany palac-rampa późnie welowałeś się w kona gdy typ próbuje wskoczyć na boxa i nie sprawdasz rampy tylko typa na fireboxach.

-runda 11- +/-b ciężko było tam zobaczyć typa w tym smoke 

-runda 12- +b zabiłeś typa co przeskakuje i zaraz celownik na typa w smoke, +/-b co tak czekałeś na tego z tc na midzie nie było widać że bomba na short

-runda 13- ++b stary tak god bh to ja jeszcze nie widziałem 

Pozdrawiam ubt miłego sprawdzania <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...