Skocz do zawartości
L3chu

 zamknięty skarga ALIGEJTOR admin

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 21.08.2022  1:47
Nick Admina/Gracza: ALIGEJTOR (admin)
Dowód(Ss'y/Demko): demko (sprawdzcie demko z tej godziny)
Uzasadnienie: wyzwiska graczy, kazał zachować kulture po czym sam zaczął wyzywać matke gracza, po czym dał bana (dodatkowo siedział na ts3/discordzie nie wiem z kim, ale obstawiam że z innymi graczami z enemy teamu (nie chce nic sugerować ale dawanie info enemy troche risky mając admina) )
Świadkowie: gracz KruuX był wtedy na serwerze (16runda (1runda po zmianie stron)

auto-20220821-0133-de_mirage.dem.zip

edit1: @grubyyy23wypowiedz sie :)

edit2: @grubyyy23 zobacz demo i pokaż gdzie jest ta "trzoda" jedyne co powiedziałem to gdy była zmiana stron i można było rozmawiać z enemy "wy kurwy nie chodzcie na B" (powiedziane w celach humorystycznych) wiec nie widze tutaj zadnego powodu żebyś wyzywał komukolwiek matke, plus wystarczyło dać mute na czat a nie wyzywać :) błąd z twojej strony i oczekuje że poniesiesz za to kare

nie pozdrawiam 

edit3: kazdego ponoszą nerwy ale to nie jest usprawiedliwienie jak ADMIN serwera wyzywa komuś matke, w tym przypadku powiedział ze nie zyje i zeby wypierdalal na cmentarz do niej Xd.

uwazasz ze to jest normalne zachownie na admina ?

z tego co wiem to admin powinien utrzymywac porządek na serwerze a nie jeszcze "robic trzodę" jak sam napisal ze my robilismy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


potwierdzam tutaj Gracza @L3chujak najbardziej, Aligatorowi chyba ego podrosło przez to ze ma Admina straszna poczutowość dawno nie widziałem takiego jadu w kimś.

edit1ty smieszku myslisz ze ja nie napisalem tego specjalnie, jak twoim argumentem jest wysmiewanie specjalnie napisanego slowa to pozdrawiam inteligencji normalny admin by zmutowal i sie nie pierdolil a ty zaczales wyzywac mi matke smieciu

edit2: @grubyyy23specjalnie to (odnosnie tego zdjecia)

edit3: 

Cytat

@Szef EdOsoba składająca skarge, zapraszam do przedstawienia dowodów, inaczej zamykam temat. Dziekuje, zbędne komentarze osób których to nie dotyczy bedą karane warnem przez moderatorów.

Wszystko masz na demku opisana jest ze w granicach 13-18 rundy zaczela sie walka

Julshi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co wy chcecie jest demko jak ktoś chce zobaczyć co się stało zapraszam to że robicie trzode na serwerze to jednak coś o was świadczy :/

 

@kruuX XD

 

obraz_2022-08-21_022627101.png

Edytowane przez grubyyy23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie skarga nie ma sensu po 1 każdego ponoszą nerwy 2 nie ma sensu natrętnego pisania na steamie + wypisywania komentarzy na jego profilu (aligatora) po 3 jak dla mnie skarga nie ma jakie kolwiek sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba składająca skarge, zapraszam do przedstawienia dowodów, inaczej zamykam temat. Dziekuje, zbędne komentarze osób których to nie dotyczy bedą karane warnem przez moderatorów.

 

Edytowane przez Szef Ed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...