Skocz do zawartości
    Zaloguj się, aby obserwować  
    Malu

Zbiórka na reklamę serwera

Witajcie! W związku z kończącymi się reklamami tego serwera organizujemy zbiórkę na przedłużenie ich. Taka reklama umożliwia w dużym stopniu utrzymanie dużej i stałej ilości graczy co gwarantuje nam lepszą grę i zabawę ;) Każda wpłata powyżej 10zł zostanie nagrodzona klasą premium lub vip`a na dowolny nasz serwer. Oczywiście osoby wpłacające więcej niż 50zł zostaną nagrodzone rangą DONATOR. Ze względu na prowizję przy SMS uważamy, że najlepszą formą wpłaty są przelewy oraz PSC i tego się trzymajmy.  

Dane do przelewu: 

Nazwa nadawcy SOSNOWICZ MATEUSZ

Rachunek nadawcy 04 8980 0009 3001 0056 0953 0001 

Więcej na pw u mnie lub u @aquax   

[align=right]Pozdrawia administracja Multi-Head.pl[/align]

Graczy jest wystarczajaco, ludzie przestaja grac przez te bugi lvlu, lepiej by bylo znalezc kogos kto by mogl poswiecic duzo czasu na konserwacje serwera :)

Nie zgadzam się z osobą wyżej , jeżeli jest jakiś bug, zostaje on zniwelowany w bardzo krótkim czasie.

Ten bug lvlu juz z 3 albo 4 dni jest:) ja tam nic do tego nie mam ale ktoś kupił premium i mu czas ucieka :)

Opiekun jest na zwolnieniu. Nie potrzebnie wywiązuje się taka dyskusja. Jak wróci, normalnie będzie działać z serwerem. Przypominam już o tym po raz kolejny.

Siema

chcesz zarobic na skiny grajac 1vs1?  Za 1win (5min) dostajesz 10pkt   (2000pkt=14ojro,euro) Jezeli zarejestrujesz i zagrasz z mojego linka to dostane 50pkt, jak cos dzieki, tutaj masz link http://zengaming.co/r?zen=214789

Po otworzeniu tego linku wyskoczy Ci zielona strona na której kliknij "Not sure yet, im open!"

Zarejestruj sie, zaloguj poprzez steam i wejdz w zakladke "CSGO:Arena" i daj "Play now" 

Miłego zdobywania skinów :)      Ja w 1dzień zarobiłem ponad 2000zeinsów co się = 5ojro

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować