Jump to content

Recommended Posts

Data/czas zdarzenia: 04.09.2022, godzina około 15:40-45
Nick Admina/Gracza: Aligejtor
Dowód(Ss'y/Demko):image.png.00291fc4a1a8e8db12f122df4f18e3f4.png 
Uzasadnienie: Chłop daje mi gaga 15min po tym jak jakieś randomy piszą sobie 'chuj' na czacie a ja napisalem tylko RAZ 'siur'. Pytam się czy czasami nie dał go przez przypadek to mówi, że nie bo się zachowuje bez kultury. Automat nastawienie negatywne, w głosie słychać poirytowanie. Nie pierwszy raz słyszę, żeby ten admin dawał blokady/bany o byle co.
Świadkowie: Beetween AKA Bretfan, bRETFANka<3

Link to comment
Share on other sites


Wypowiem się w tym temacie.

gracze piszą wyzywają sie na chacie admin dał mute po czym go cofnął, zaczeli randomy pisać siur, gazo napisał RAZ siur po czym dostał mute, a reszta nie dostała. 

 

Przy okazji chciałbym zaznaczyć że administrator Rapid nie upomina ludzi za reklamy w nicku przy czym mutuje mnie w grze zeby nie słyszeć co ja mówie mojim zdaniem takie zachowanie na administratora jest nie odpowiednie

 

Link to comment
Share on other sites


Ja tam nie mam co sie wypowiadać 2 razy upominałem każdego na czacie za kulture napiasli złośliwie "chuj" w 2 dołączył sie pisząc siur to też dostał nikt nie będzie goryszy.

Link to comment
Share on other sites


To git w sumie, aczkolwiek upominałeś ich bo tylko oni pisali, ja wbiłem na serwis i chwilę po tym napisałem 'siur' i dostałem tego gaga a powodem był brak kultury, pierwszy raz od kilku lat widzę żeby ktoś dawał za jedną wiadomość i to jeszcze taką Gaga 15min XD. Śmieszne jest to że nadałeś Gaga nie tym osobom wpierw a potem poprawiłeś to 

 

Pierwszy raz w ogóle słyszę o czymś takim jak upominanie każdego na czacie pisząc raz czy dwa 'kultura' zwłaszcza w nadmiarze wiadomości na czacie.

 

Jak dla mnie zachowanie tandetne bo jak tak dalej ma być to jak będziesz na serwerze to nic na czacie nie będzie można pisać, boję się pomyśleć co będzie jak ktoś napisze jakieś przekleństwo. 

 

Nie jestem za często na serwerze a słyszę ciągle marudzenie ludzi jakiego to ty kija w dupie masz i za wszystko byś najchętniej pobanował

Edited by Gazownik
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...