Skocz do zawartości
kruuX

 zamknięty Skargna na PersQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:
Nick Admina/Gracza: PersQ
Dowód(Ss'y/Demko): demko z teraz
Uzasadnienie: Jestem kontrowersyjna osoba, ludzie czasem nie rozumieja ze na zarty gadam jakies rzeczy, ale PersQ to jakis ******, nie wiem poczuty sie zrobil od kiedy ma Admina, wczoraj mowil ze jestem przyjebany, dzis na zarty mu powiedzialem kilka razy jak znobil "ty noobie" w formie zartu a ta spieta spocona dziewczynka od razu sie obraza i daje bana zamiast muta albo gaga. Zauwazcie ze to nie 1 skarga na nie go i prosze o ub bo xd
Świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Chłopie żartować to sobie możesz z swoimi kolegami jeśli ich masz . 2. "wczoraj mowil ze jestem przyjebany" ty już masz tak nudne życie żeby wymyślać sytuacje które nie miały miejsca ?? Ja człowieku nawet ani słowa do ciebie nie gadam bo po prostu jesteś dzieciackiem przy komputerze co szczeka przez kabel i jaki to on nie jest hura bura . 3. Poczuł się? Co masz na myśli to że pilnuje żeby takie zaranguski jak ty byli szybko karani za brak kultury/prowokacje ? . 4. Tak nie jest to pierwsza tylko druga skarga ale ta pierwsza to wgl beke z niej mam chlop co ją napisal nie umie opanować emocji jak ktoś go zabije, rodzice dali mu wolną rękę i teraz nie umie sie opanować przy komputerze xD. Tyle co do twojej skargi 3maj się tam młodzik i wyjdź z domu zrób coś pożytecznego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko z adminem zostanie wyjaśnione, ale jeśli chodzi o ciebie za każdym razem jak jesteś na serwerze prowokujesz lub wyzywasz, bardzo się prosisz o jakiegoś perm muta, admini mają cię dość i nie dziwię się że dostajesz takie bany czy muty, gadasz non stop, wszystko komentujesz i mówienie komuś ,,ale jestes noobem,, czy pisanie wiadomości w tym stylu tylko i wyłącznie denerwuje ludzi. Skarga przyjęta tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...