Skocz do zawartości
SUNN.

Sunn v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sunn

Wiek: 24 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): 3-4 lata

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9/10 pluginów pisać nie umiem, z edycją też krucho (bo nigdy się tym nie interesowałem) ale konfiguracja serwera, pluginów, wgrywanie itp. mam w małym palcu bo byłem dłuższy czas H@ na innej serwerowni.

Staż w CS-sie: 6-8 lat z przerwami 

Steam / NonSteam: steam STEAM_0:0:729909 http://steamcommunit...561197961725546

Dlaczego Ty: Byłem tutaj już adminem, zrezygnowałem z braku czasu. Stwierdziłem, że może warto powrócić, tyle czasu ile będę miał to będę miał, najwyżej odfajkujecie mi rangę a co pomogę to pomogę. Póki co dostępność mam dość przyzwoitą. A chciałbym pomóc koleżankom i kolegom adminom bo co jeden @ widzi to drugi widzi jeszcze inne rzeczy ;] Z @Jellyfish. kiedyś tam rozmawiałem, może nie będzie miała nic przeciwko :P

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie, od 1h do 3-6 nawet, poza tym jak tylko jestem w domu mam steam online, więc mogę wbić na serwer jak jest taka potrzeba.

Kontakt: steam, forum, tel. dla wybranych.

GT: http://www.gametracker.com/player/Sunn/80.72.33.52:27480/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

 

Czituje

 

Nie lubi nikogo brak kultury

 

Wiek oklamany

 

Brak doświadczenia

 

 

Przeciwieństwa się łączą więc Masz tak , fajnie że idziesz bo bana mi dasz ze Cię bije :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...