Jump to content

Recommended Posts

Nick: Skrymian EvilRP
Imię: Kamil
Wiek: 16
Doświadczenie: Bardzo duże, byłem opiekunem jednego z serwerów surf + rpg gdzie dziennie grało ok. 20 graczy aczkolwiek z przyczyn zdrowotnych musiałem zrezygnować
Znajomość SM 1/10: 7/8
Dlaczego chcesz zostać adminem?:
Chce zostać adminem, ponieważ poszukuje nowych doświadczeń życiu a bycie adminem na serwerze COD mod(na takich serwerach grałem od dzieciństwa) napewno do jednego z takich należy. Nie jestem typowym kastim co wyzywa każdego od cheaterów po jednej krzywej akcji. Jestem doświadczony co do sprawdzania osób oraz odróżniania cheaterów od zwykłych graczy. Na serwerze gram od niedawna aczkolwiek widzę w nim wielką "przyszłość" i jak na razie nie spotkałem toksycznej społeczności. Jedyne co mi przeszkadza to osoby bez mikrofonów. Niestety nie da sięz nimi normalnie porozumiewać, ale nie przeszkadza to w delektowaniu się graniem. Mam nadzieje że ta nieco nudna wypowiedź was przekona do osadzenia mnie na funkcji admina i zostanie mi dana szansa wykazania się z moich mocnych stron.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/792750845xd/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Skrymian EvilRP/145.239.19.229:27015/

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...