Skocz do zawartości
Punisher123

 pozytywne Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Papież Polak
Godzina, data zdarzenia: 23:58
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:545147729
Uzasadnienie:

Witam

Ostatnio grając na serwerze only mirage dostałem bana niby za aimbota (nie używam aimbota). Dałem pare ładnych headów i admin uznał, że mam aimbota, lecz moim zdaniem mając 1200h w tej grze jednak już coś nie coś się potrafi. Więc niektórzy chyba nie powinni mieć admina, jeżeli nie mają wystarczającego doświadczenia w tej grze i uważają, że jak któś ogarnia gre i dobrze strzela to od razu ma cheaty

Pozdrawiam image.png.45e7033e774cd4e397aaaaa72e96eccf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odniose się do tego. 

Zostałeś zbanowany za aimbota nie którzy też cię podejrzewali o to.  Miałeś takie ścinki że podejrzewali cię też o fakelagg`a. Oglądając ciebie to tragicznie wyglądało tepałeś sie itd. 

Ja co chwilę sprawdzałem ping w konsoli czy to czasem ja nie ale tym czasem ja nie miałem więc nie wiem na czym ty grasz że tak cie tepa że to szok. \

 

 

Powitać 

Rozpiska 

13 40:Bunnyhop  taki soft za bardzo albo demko zlagowane bo u mnie scinało troche 

16 40: Ten trzensący sie colewnik żucał się w oczy za bardzo 

18 32: no tutaj sie troche pokazało że tak powiem ten "aimlock" na ciele martwym kekw 

19 35: celownik nawet na ¼ prędności skoczył

 

Tyle wyłapałem 

Pozdro 

Edytowane przez Beetween
rozpiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, Beetween napisał:

odniose się do tego. 

Zostałeś zbanowany za aimbota nie którzy też cię podejrzewali o to.  Miałeś takie ścinki że podejrzewali cię też o fakelagg`a. Oglądając ciebie to tragicznie wyglądało tepałeś sie itd. 

Ja co chwilę sprawdzałem ping w konsoli czy to czasem ja nie ale tym czasem ja nie miałem więc nie wiem na czym ty grasz że tak cie tepa że to szok. 

Dowody? Rozpiska? Cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...