Skocz do zawartości
czarnek1234

 pozytywne Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Antekson150
Godzina, data zdarzenia: 22:30 około, 03.10.2022
Mapa: Mirage, grałem na serwerze only mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:609611324
Uzasadnienie: Cześć, dostałem bana za niby czitowanie i chciałbym to wyjaśnić, ponieważ nie oszukiwałem. Proszę o zobaczenie jeszcze raz mojego demka i ocenienie. Dziękuję i pozdrawiam

Odnoszac sie do rozpiski Pana admina to tak - 1 runda - myślałem, że skoro terro ma przewagę liczebną to nie gramy na B, dlatego poszedłem na mida, plus to początek rundy, mozna byc tez lekko rozkojarzonym, a poza tym jak tam niby celownik leci na gościa za ścianą skoro przed chwilą wyszedł na mida i go widziałem?
Runda 5 - bylo info ze jest gdzieś na spawnie TT to poszedłem a potem dla mnie to normalne ze trzymam celownik tam gdzie strzelałem XD, a celownik mógł mi sie obruszyc troche w prawo bo ja wybitnym graczem nie jestem
Runda 6 - co się wgapiam w ściany? XD słyszę już że tuptają, może racja z tym ze minimalnie wcześniej też spojrzałem na to pierwsze okno, to może byc lekko sus
Runda 9 - faktycznie ten mój strzał z beretty wydaje się naprawdę dziwny ale wychyliłem ze strzałem w razie gdyby on też był wychylony, tak wiem, celownik źle ustawiony.

 

Edytowane przez czarnek1234
Rozpsika od admina, to się do niej odnoszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


~runda 1~ akcja na midzie przeskakuje ci celownik na typa za scianą na dodatek idziesz b widzisz ze nikogo nie ma zawracasz an mida ++b
~runda 5~ na midzie strzelasz sie z chłopem znów celujesz przez ścianę na niego +b 
~runda 6~ co ty widzisz w tych ścianach może enemy ? za dużo na nie zerkasz +b 
~runda 9~ 1:32 wchodzisz na schody i chcesz dać tapa typowi za ścianą pozdro +b 
( nie ma sensu dalej sprawdzac demka jak dla mnie )

+ demko zapomniałem :3 https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20221003-2156-de_mirage.dem.zip

Edytowane przez hoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...