Skocz do zawartości
Dembo

Porządnie przywitanie DemBossa! :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników na forum ... Nazywam się Patryk, pochodzę z miasta Łodzi no i mam aż 17 lat ( Loszki pisać ) :D

 

Na co dzień interesuje się muzyką, modelingiem ( czasem na tym sobie dorabiam ) Chodzę a raczej chodziłem na praktyki fryzjerskie tylko, że ostatnio poniósł mnie melanż i nie było mnie 3 dni w domu jak i w pracy .... Czasem i tak bywa, że człowiek musi odreagować no ... :P

 

Chodzę do wieczorowego technikum, lekcje mam 2 razy w tygodniu od 15 do 20 więc luzik arbuzik jak to mówią gimbuski ... :D

 

Jestem osobą miłą, uprzejmą, szczerą, zdolną no, ale wad też mam sporo, ale nie chce ich wymieniać bo mnie wywalicie z forum więc sami je odkryjecie xD .... No więc z miejsca chciałbym pozdrowić pozdrowić naszą modeleczkę " Danke:* " No i to na tyle, Siemanko ziomale i loszki! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz (jak to napisałeś) 17 lat? :D To co ja mam powiedzieć - stara babucha. xP

 

Miło, że wpadłeś się przywitać i też Cię gorąco witam!

 

 

 

 

Jestem osobą miłą, uprzejmą, szczerą, zdolną no, ale wad też mam sporo, ale nie chce ich wymieniać bo mnie wywalicie z forum więc sami je odkryjecie xD ....

 

 

Haha, nie przesadzaj, każdy ma wady i zalety. :)

 

Ale jeżeli coś brzydko popsocisz to możesz się spodziewać czarnego kolorku. xP

 

 

 

 

 

 

No więc z miejsca chciałbym pozdrowić pozdrowić naszą modeleczkę " Danke:* " No i to na tyle, Siemanko ziomale i loszki!

 

 

Już Ci powiedziałam, że nie jestem modelką, ale uznam to za komplement i podziękuję. :)

 

Dziękuję!

 

 

 

 

 

Jakbyś czegoś potrzebował - wiesz, gdzie mnie szukać. :)

 

Miłego pobytu na MH. Wpadaj na ODD2#2 do mnie, zobaczymy jakiego masz skilla. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Masz (jak to napisałeś) 17 lat? :D To co ja mam powiedzieć - stara babucha. xP

 

Miło, że wpadłeś się przywitać i też Cię gorąco witam!

 

 

 

Haha, nie przesadzaj, każdy ma wady i zalety. :)

 

Ale jeżeli coś brzydko popsocisz to możesz się spodziewać czarnego kolorku. xP

 

 

 

 

 

Już Ci powiedziałam, że nie jestem modelką, ale uznam to za komplement i podziękuję. :)

 

Dziękuję!

 

 

 

 

 

Jakbyś czegoś potrzebował - wiesz, gdzie mnie szukać. :)

 

Miłego pobytu na MH. Wpadaj na ODD2#2 do mnie, zobaczymy jakiego masz skilla. :D

 

 

 

 

Piękna Ty moja, jakaś Ty miła dla mnie :* 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...