Jump to content

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: AURAMIECZA
Godzina, data zdarzenia: 13:30?
Mapa: mirage
STEAM_ID / IP:  https://steamcommunity.com/id/deadbart3k/
Uzasadnienie: nie wiem co tu napisac, gram sobie, jakis vipek placze co chwile i nagle dostaje bana z ***** XD????????

jestem za dobry? xD jak mam sie odwolac do czegos jak nie wiem do czego, po prostu nie mam cheatow? xd

@Adidostawa dowodów 

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20221030-1334-de_mirage.dem.zip

2.30 ten celownik na nim przez ściane jest obviuse mocno ale sie wyłożył wojak nasz

3.05 oglądając tego fraga na ¼ szybkości te 2 ostatnie strzały troche podejrzane (ten pierwszy gdzieś poleciał siną dal ale ten 2 trafił w same sedno) 

3.17 normalny frag 

3.20 skąd wiedziałeś że tam będzie czemu nie peeknołeś? Rozumiem przeładowywałeś ale każdy by sprawdził

3.25 ten frag to 100% strzałów w głowe ale też ten celownik na ¼ skoczył na głowe* ( powędrował ładnie na głowe )

3.36 frag zupełnie normalny każdy by go zabił z mki na tą odległość

4.10-4.50 no mordo kompletnie nie wiedziałeś było info że jg ale nawet jej niensprawdziłeś dobra idziesz po pake nic nie wiadomo gdzie on a zaczynasz skanować koło niego na sam koniec celownik ci strasznie przeskoczył...

5.08 widziałeś jego ręke ok ale nawet w niego nie celowałeś a trafiałeś kilka pierwszych strzałów leci do góry a nie na boki

5.15 prefire z dupy na niego wiedziałeś o nim... brak dalszego komętaża do tej akcji

też miałeś inne akcje na poprzednim demku 

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20221030-1312-de_mirage.dem.zip

Dziękuje pozdrawiam cieplutko

2.30 - ???? celwonik na nim przez sciane? to arguemnt? ty biegajac w kazdej gierce celujesz z automatu, ja zawsze celownik na poziomie glowy trzymam nawet jak biegne prosto XD,

3.05 - ????????

3.17 git

3.20 wiesz ze gierke sei czyta? jak kazdy biega tam co runde / dwie to potem z automatu sie ma takie cos

3.25 znowu ta predkosc ty? XD

3.36 - git

widze niektore argumenty takie na sile, co do  akcji 4.10-4.50- Chlop powiedzial ze jest jungla, gdzie sekudne wczesniej to JA Zabilem teog z jungli, pobieglem, sprawdzilem caly site B, i tam gdzie paka tam skanowalem i ktoryms z ostatnich strzalow zobaczylem (bo wyskakuje ten komunikat), ze dostal 1 hita to potem dalej skanwoalem i pobieglem go zabic bo malo czasu, to jest tak normalne - 90% "nobkow" slabszych graczy wlasnie tam stoi jak lezy bomba XD, - pisze to z pamieci, nawet bez sprawdzania demka bo wiem, ze tak bylo.

5.08 - widizalem ale nie celowalem? XD 

5.15 "komętaża" stary  - XD to jedyny sluszny "komentarz" do tego.

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...