Skocz do zawartości
Gość

Czyścimy, psujemy, niszczymy!

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi jest donieść, że w dniu dzisiejszym razem z Panią Opiekun @Danke:* doprowadziliśmy do porządku serwer DD2 #2.

 

 

Może nie będzie to widoczne na pierwszy rzut oka, ale zostały wyłączone pluginy zbędnę, podmienione pluginy stare o niesprawdzonej skuteczności, załatane problemy z plikami językowymi oraz dodane nowości.

 

 

Co to zmienia? Dla serwera zwiększoną stabilność oraz mniejszą ilość lagów powodowanych przez np. niesustanne próby wczytywania pluginów których nie ma...

 

Dla Was na pewno większy komfort z gry. Mniej odczuwalnych lagów, freezów i innych pierdół które po prostu wkurzają!

 

 

No tak to chyba na tyle! Należy się 9,99zł :P

 

 

 

Dziękuję za uwagę i polecam się na przyszłość :)

 

Nic nie umiejący

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro tak już wszystko "sprzątasz" na serwerze to kilka rzeczy do poprawienia(estetyka) a mianowicie:

 

 

[RoundSound] Chcesz posluchac utworow CT/TT, oraz zobaczyc ich playliste ? Napisz /roundsound lub /rs   - usunięcie /rs, ze względu że to służy do resetowania statystyk.

 

 

Komenda /follow nie działa:

[Multi-Head.pl]: Niestety, przekierowanie jest zablokowane.

 

Uwaga rozpoczal sie konkurs na gracza miesiaca - wygrywa osoba, ktora zdobedzie najwiecej fragow na mapie. Do zdobycia nagrod - do poprawy ta informacja

 

Duperele, ale od czegoś tu jesteś :D Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

Runda trwa 2 minuty a sklep czynny przez 30 sekund, moim zdaniem powinien być zmieniony do 15 sekund tak jak to jest na innych serwerach i nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Skoro tak już wszystko "sprzątasz" na serwerze to kilka rzeczy do poprawienia(estetyka) a mianowicie:

 

 

[RoundSound] Chcesz posluchac utworow CT/TT, oraz zobaczyc ich playliste ? Napisz /roundsound lub /rs   - usunięcie /rs, ze względu że to służy do resetowania statystyk.

 

 

Komenda /follow nie działa:

[Multi-Head.pl]: Niestety, przekierowanie jest zablokowane.

 

Uwaga rozpoczal sie konkurs na gracza miesiaca - wygrywa osoba, ktora zdobedzie najwiecej fragow na mapie. Do zdobycia nagrod - do poprawy ta informacja

 

Duperele, ale od czegoś tu jesteś :D Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

 

@logiś - kierujesz to do Michasia, lecz tak na prawdę ja powinnam zrobić z tym porządek i właśnie tak zrobię.

 

 

 

Do wieczora będzie poprawione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


buytime zawsze był ustawiony na 30 sek więc nie wiem po co to zmieniacie.

 

Jakoś nigdy nikomu to nie przeszkadzało że można kupować w czasie 30 sek.

 

Nie każdy tak jak ty kupuje wszystko w sek i leci na dl z awp. Są gracze którzy dopiero startują w tej grze i im potrzeba więcej czasu.

 

Proszę o przywrócenie czasu buytime do 30 sek od rozpoczęcia rundy i przestania wymyślania ciągle to nowych rzeczy które powinny być wgrywane na serwer itd.

 

Serwer po ostatnim uporządkowaniu wszystkiego według mnie przestał lagować i nie ma co wprowadzać narazie żadnych nowości. 

 

Bt jest ustawiony na 21 sek w gwoli ścisłości. 

 

 

 

Bez odbioru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Rebel z Twojej wypowiedzi wynika to, że zmiana czasu buytime w jakiś sposób laguje serwer, no ok. Na serwerach dd2#1 oraz dd2/inf jest ustawiony na 15 sekund i nikt z tym nie ma problemu. 30 sekund jest za dużo ze względu na: możliwość bugowania HE, podam Wam jeszcze jeden przykład np. w 1 rundzie gdy zabijesz na początku kilku graczy 4-5 i w ciągu tych 30 sekund możesz wrócić na respa i zakupić famasa, którego masz w 1 rundzie. Teraz mi powiecie, że nie wolno tego robić lecz dużo osób buguje i admini nie są w stanie tego wychwycić albo nawet na to nie patrzą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Popieram Rebelianta. 30 sek to był odpowiedni czas.

 

Jestem za przywróceniem ;)

 

 

 

 

 

Ps. Nie każdy ma vipa, dlatego niektórzy potrzebują więcej czasu na zakup broni :)

 

 

Tyle czasu grasz w cs i za każdym razem w sklepie szukasz pączków. 15 a 30 sekund Tobie różnicy nie zrobi bo i tak ich nie znajdziesz :D 

 

 

 

Wg mnie 20 sekund wystarczy, 15 może być mało a przy 30 cwaniaki bugują. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej, 15 sekund dla początkujących graczy to troche za mało. Ja bym zostawił te 20-30 sekund.

 

 

 

Jeśli chcecie skrócić buytime to można też dodać na początku freezetime ze 2-3 sekundy. Wtedy wyrównamy szanse na początku rundy.

 

Zobaczie na starcie ile osób rusza z respa a ile stoi i robi zakupy.

 

 

 

Co do bugowania granatów tzn kupowania ich ponownie w tej samej rundzie - może jest na to jakiś plugin ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat z rozgrzewką został zamknięty i zostanie ona skrócona wraz z skróceniem proszę o zmienienie muzyki, bo ta się zrobiła nudna, moja propozycja to:

 

- oczywiście urywek 30 sekund :) 

 

 

 

Freezetime nie powinien być ustawiany, ze wględu na to, że tt nie będzie mogło wbić na bs i będzie większe "kampienie" na respie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty może jeszcze tobie ustawić muzykę jak wchodzisz na serwer. 

 

I jak zabijasz to też odrazu muzyka  za to że to ty zabiłeś.

 

Ja to proponuję wgrać dla gracza logiś na wejście https://www.youtube.com/watch?v=5adJZ4ECAJI 

 

A kiedy ten gracz opuszcza serwer ten utwór https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

 

Co do bugowania kiedy jestem na serwerze staram się wyłapywać graczy którzy dokupują granaty to żaden problem zobaczyć który gracz popełnił przewinienie. 

 

Ban na 30 min i na drugi raz tego nie zrobi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rebel czy Ty myslisz? Przecież na rozgrzewce jest piosenka, wraz ze zmianą można dodać nową , co Ty wygadujesz? Poziom inteligencji: mniej niż zero, a największy teatr odstawiają osoby, które "zalajkowały: Twój post ale no nic ich sprawa :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Płacz płącz płacz i nic więcej! A ja Wasze posty i tak ukryje bo nie po to był temat aby każdy się tu poruszył :D

 

Napiszcie sobie temat, bo dział nowości na serwerze nie jest od tego :D

 

Ktoś chce zmienic coś na lepsze i zaraz odzywa się cała masa ludzi z płaczem.

 

 

To tak jak Madzia mi napisała bo ludzie są AFk i nie zdążą kupić.

 

AFK to zapraszam na spec i w next rudzie jak się wróci się kupi!

 

 

 

Naprawdę jak na grono ludzi MH spłakaliście się o nic! :D

 

Zamiast się dostosować i spróbowac to po 1 rudzie już miliard osób pisze jak im to jest źle!

 

BINDY SE PORÓBCIE! Temat zamykam!

 

 

@Danke:* pomyśl co zrobić i zrób to co uważasz za słuszne, oni się i tak dostosują bo muszą... Nie znajdą lepszego dd2 i oni mają tą świadomość! :)

 

 

Dziękuje Dobranoc!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...