Skocz do zawartości
Strylec

 pozytywne Odwołanie od bana - H4CK3R

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: H4CK3R
Godzina, data zdarzenia: 06.11.2022 - 13:46:23
Admin banujący: the best ubt - Adi
Mapa: css_cache_poch
Powód bana: sgs
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:158300521
Link do bana: https://bans.multi-head.pl/ban_list.php?bid=1456
Link do demka: https://www33.zippyshare.com/v/O0Swba9w/file.html  (css_cache_poch, tam dostałem bana)
Uzasadnienie: Nie mam w sumie co tutaj pisać, bo ban albo przez pomyłkę, albo ktoś nie się nie zna. Sytuacja wygląda tak, że dostałem bana na mapie cache za sgs, których nie robiłem, także prosiłbym o UB.
Wycinek z consoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'sgs'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:158300521'
[AMXBans] Twoje IP: 'xx.xxx.xx.xx'
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Komentarz: Ogólnie z racji, iż widzę, że nie zawsze jest praktykowane rozpisywanie demka, to proszę o wypełnienie swojego obowiązku i uczynienie tego, abym miał pole do kontrargumentacji, a tym samym możliwości odrzucenia od siebie fałszywych oskarżeń. Ogólnie wiedząc, że ban'a dała mi osoba z ubt, to prosiłbym też, aby inna osoba mająca wcześniej wspomnianą rangę wyraziła swoją opinię w tym temacie, bo Adi może być subiektywny, ze względu, iż raczej się nie lubi mylić.

No to teraz co najmniej tydzień czekania przede mną.... Łączę się z Tobą w bólu Fox.

Edit:
Demko z css_dust2x2_go.
13:40 - zwykły duck po locie na spadochronie
15:35 - w tym czasie to dostałeś głowę ode mnie, po rundzie znów zwykły duck po locie na spadochronie
18:20 - kolejny raz to samo, także po rundzie
19:20 - tutaj nic kompletnie nie ma, chyba Cię zwidy dopadły

Demko z css_cache_poch.
16:50 - zwykły duck po locie na spadochronie

Osobiście nie widzę tutaj, abym robił SGS'y, za które nałożony został mi ban. Możliwe, że się mylę, ale wydaje mi się, że błąd leży tu po stronie osoby, co Foxowi nie umie demka rozpisać, a mi daje bana, bo ma do mnie problem.

Ogólnie to uważam, że byłoby fajnie Adi, gdybyś rozpisywał demka dokładniej. Chodzi mi o to, że lepiej jest napisać 13:46-13:50, a nie tak orientacyjnie 13:40, bo potem, w niektórych przypadkach ciężko jest stwierdzić, o co Ci chodzi. Poza tym mógłbyś napisać, co się działo w tych czasach według Ciebie, bo na przykład 19:20 z dusta2x2 jest dla mnie wielką zagadką. Nie mam absolutnie pojęcia, coś Ty tam mógł zobaczyć, gdyż nie byłoby tam niczego choć trochę podobnego do SGS'ów.

Edytowane przez Strylec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...