Skocz do zawartości
Deft!

Podanie [D]eft !

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: [D]eft !

 

Wiek: 21

 

Doświadczenie (w byciu adminem): bardzo duże

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

 

Staż w CS-sie: kilka lat

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: Byłem już tu adminem ze względu na prace na wakacje i wyjazd utraciem tą rangę teraz chciałbym porócić, i tu prośba do "starych" adminów o wypowiedź co do mojego podania bo Ci "nowi" mogą mnie nie znać.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zróżnicowanie, ale na bank wystarczjąco nie będziecie zawiedzeni :)

 

Kontakt: steam

 

 

 

Link do GameTracker'a:  http://www.gametracker.com/player/%5BD%5Deft%20!/80.72.33.52:27480/

 

 

 

 

 

 

 

Pozdro, bless Defcik ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE !

 

Twoje zachowanie jest karygodne, piszesz NON STOP na u@, pisałeś mi raz żebym nie spamował linkiem od konkursu na koniec rudny :facepalm: Do Gaby się prułeś o to ,że ma "zjebane imię"

 

Nie chcemy takiego admina 2x.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral .Nie będę tu kłamać. Lubię Cię ale :

 

To prawda czasami naprawdę brakuje Ci kultury, strasznie lubisz mi dogadywac mimo że proszę Cię byś przestal, acz kolwiek ostatnio moze i rzeczywiscie wyszles lepiej,jakbys się zmienił ..Oczywiście piszesz steam jeśli nie ma admina to jest +. Straciłeś admina poprzez 0 aktywność nie zgłaszając żadnego urlopu, co jest podstawą. Masz 21 lat a czasami naprawdę zachowujesz się nie odpowiednio. Ale sadze że na czas próbny można dać jak najbardziej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak

 

widuje na serwie w miare czesto

 

ogolnie mi zadnych problemow nie sprawial

 

z tym spamem na u@ to nigdy nie przy mnie

 

ogolnie przważnie w przeciwnych teamach gramy to nie słysze żeby komuś dogadywał czy kogoś wyzywał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 pisałeś mi raz żebym nie spamował linkiem od konkursu na koniec rudny

Toż to nawet ja jako Opiekun Ci zwracałem uwagę, że jest informacja o konkursie na HUD i nie ma potrzeby duszenia 10 razy binda z informacją o konkursie (nawet na końcu rundy) żeby na środku ekranu to wywalało. Na dobrą sprawę bind jest w ogóle nie potrzebny (im mniej tekstów na y@ tym lepiej).

 

 

 

Ja byłbym na tak, problemów z nim nie mam a co do braku kultury to się nie wypowiadam bo ostatnio mało co gram. Natomiast na + steam i doświadczenie, zwłaszcza że wraca po "urlopie".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam na Tak. Czasem jesteś denerwujący, ale jak Ci się zwróci uwagę to potrafisz się ogarnąć no i zgłaszasz na u@ co trzeba. Duże doświadczenie co do adminowania, myślę, że można dać szansę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK.

 

Byłam świadkiem jego 'adminowania' kiedyś na serwerze, robił to, co do niego należało. Co do kultury.. Wielu ludzi ma podzieloną uwagę i faktycznie zgadzam się, że czasem jego żarty są głupiutkie :D, ale facet zna umiar i wie gdzie jest granica ;) Nigdy nie była świadkiem jakiegoś napięcia czy obrażania przez niego innych. Poza tym AMXX na duży plus, łatwość skontaktowania się i doświadczenie w byciu adminem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...