Skocz do zawartości
kaboom!.

Propozycja dotycząca zawodowego rushera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zaproponować osłabienie/usunięcie perku Zawodowy Rusher jest to zbyt dobry perk jeżeli jakiś wyższy lvl dropnie rushera inni gracze nie mają szans.

Dlatego też proponuję osłabienie tego perku do 1/3-5 gdyż moim zdaniem 1/2 to lekka przesada.

 

Proszę o szczere opinie na temat mojej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to powiem ci że masz i nie masz racji bo fakt jak jakiś duży lv dostanie ten perk to jest jakaś masakra al z 2 strony jak mały lv dostanie ten perk to ciociaż  ma szanse zabić duży lv. Jak dal mnie najlepszym rozwiązaniem nyło by ograniczenie szansy zdobycia tego perku wraz z większym lv, załużmy że od 1 do 100 lv ta szansa była by normalna, a do 100 - 250 lv była by o 20% mniejsza a powyżej 200 od 40 % mniejsza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perk jest ok, po co usuwać? Taką samą szansę na niego mają gracze z wysokimi levelami, jak i ci na niskich. Dzięki niemu osoby z niskimi levelami mają jakiekolwiek szanse na wyrównaną walkę. Perk ten trafia się stosunkowo rzadko, żadnej tragedii nie ma. Poza tym są klasy, które mają 1/1 na zabicie, więc taki rusher na nich słaby, bo człowiek ledwie się wychyli i już leży, co tam rusher.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@UP wogóole się z tobą niezgadzam bo zawodowy rusher w ciągu jednej mapy wypadam 5 - 10 osobom nawet po kilka razy wię nie wmawiaj mi żę radzko wypada, co z tego że masz 1/1 na komandosie i elitarnym snajperze skoro na komadosie musisz podbiec a na elitarnym wclae nie jest tak łatwo trafić ze scouta jak ktoś w ciebie biegnie a dodatkowo przecież rusheram nawet trafiać zabardzo nie musisz bo wystarczy że trafisz choćby 1 śrutem i przeciwnik możę paść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh... nigdy problemu z rusherem nie było, każdemu pasował i nikt nie narzekał. Tak jak koledzy @up wspomnieli: jak wyższy lvl dropnie rushera to jest rzeź, jednak jeżeli to mniejszy lvl złapie to ma sporą szansę na zabicie wroga nawet z 800 lvlem i tym samym porządne przyekspienie ^^. RamPam powalasz mnie swoją orto xD Kupię ci słownik ortograficzny w pakiecie ze słownikiem języka polskiego. A tak całkiem serio to zmniejszanie dropów poszczególnych perków dla poszczególnych lvli to przekombinowana idea. Pamiętajmy że serw crashuje już jak używamy paru itemów ze sklepu, co swoją drogą powinno zostać naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ależ ty źle przyjmujesz krytykę :P "jak coś ci nie pasuje to nie czytaj moich postów" jak mam ich nie czytać skoro jesteśmy na forum? Tu zdanie każdego gracza się liczy, twoje również i ja się z tym liczę, dlatego właśnie je czytam i wyrażam swoją opinię na temat twojej propozycji. A co do orto to ok, nie wiedziałem że masz niemiecką klawiaturę, ale jestem typem osoby której oczy krwawią na widok błędów z rodzaju "ogulnie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...