Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Szymon
Nick:Str / Str00 
Wiek:24
Doświadczenie na Stanowisku Admin:9/10 ( byłem juz u was adminem )
Znajomość SM/10: Coś tam pamietam, trzeba by bylo przypomnieć 
SteamID: STEAM_1:0:112499071
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198185263870/ to konto na którym teraz najwięcej u was gram
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Str00/145.239.236.193:27230/
Od kiedy grasz na serwerze: Troche czasu juz bylo 
Ile dziennie grasz na serwerze: tak tygodniowo jest z 6/7 h
Dlaczego chcesz zostać adminem:Ponieważ, byłem już administratorem na innych serwerach , sprawowałem tam piecze nad graczami pilnowałem porządku. Podanie składam ponieważ lubię grać u was na serwerze, a niestety zdarza się u was wielu nie czystych graczy. Chciałbym to poprawić, jestem dosyć aktywny, komunikatywny wyrozumiały.  Już byłem u was adminem ale zrezygnowałem z braku czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalniej jestem za jest mało nas ludzie nażekają na to więc sie przydasz gt + wiek+ doswiadczenie+ z kulturką nie zapoznałem się bardziej +/-

nic no się przydasz D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, ByNiu napisał:

na nie,

- brak kultury

+/- gt

- lubi prowokowac (pisanie ez itp)

Mordko powiem tak z tobą przygoda wygląda tak że to ty pierwszy napisałeś w moją stronę ezz i był przy tym edzik nawet dlatego ja powiedziałem że będę się odwdzięczał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Str_00 napisał:

Mordko powiem tak z tobą przygoda wygląda tak że to ty pierwszy napisałeś w moją stronę ezz i był przy tym edzik nawet dlatego ja powiedziałem że będę się odwdzięczał 

"mordko" to ty z @wujekbozy pamietam sobie cykaliscie duo i kazdy raz jak wam pyklo to pierwsze co było "ez" i wyzywanki od noobow itp. fakt ze ja tez po waszym cyrku tak zaczolem, ale to nie ja tutaj skladam podanie na admina. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Str_00 napisał:

Powiem ci tak , nie wykrecaj się , bo to ty zacząłeś ta gówno burzę 

wypowiem sie w jasny sposób. Przesiadywam z str i bożym na dc mogą sobie mówić wszstko bo tam im nic nie zrobie ale na serwerku tak zbytnio nie widywam żeby aż tak pisali te "ez" to że jak admina nie ma to chyba oczywiste że napiszą ale to demka popatrzeć itd chcesz @ByNiu pobaw się w to i napisz ile razy napisał str ez po zabiciu kogoś z 1 demka 

 

@ByNiuteż się zachowujesz jako tako na serwerze śpiewasz itd jak słysze od kogoś to troche takie średnie zachowanie przeszkadzasz innym w rozgrywce

 

NIe stoje po z żadnej stron tej "gówno burzy" tylko wyrażam swoje zdanie 

 

 

Edytowane przez Beetween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że na tak

str to najbardziej pozytywna osoba jaką poznałem i da się z nią pośmieszkować itp

co do prowokacji itp, str jest osobą która nigdy nie zaczyna pierwsza. 

Byniu oraz smonixer(miedziany) zazwyczaj go prowokują pierwsi 

no i na + na pewno wiek

jeżeli chodzi o doświadczenie (znajomość sm) to jestem mu w s tanie pomóc :D

Next time w temacie nie prowadźcie takiej gówno burzy :)

Pozdrawiam timing :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...