Skocz do zawartości
*Queen

Podanie *Queen

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: *Queen

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): 2 miesiace na-------------- zrezygnowałam bo server został sprzedany.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: 8 lat 

Steam / NonSteam: Ns

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osoba sprawiedliwą, umiem załagodzić sytułacje, jestem miła i odpowiedzialna.Gram tutaj troche i Znam ludzi. Adminow w ogóle nie ma raz na pare dni przyjdzie i nikt tego serwa nie ogarnia,Nie mam steam ale mozna dac na próbe.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3 godziny 

Kontakt:GG, Ts3, Skype.

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%2AQueen/80.72.33.58:27275/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kup steama, to jest bardzo ważne.

 

 

 

Co do podania, przekonuje mnie, aktywność na serverze bardzo dobra, adminów jest mało, nie widzę przeszkód.

 

 

 

Na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na serwerze jest wyjątkowo duzo cziterow wiec kolejna para rąk do pomocy sie przyda, bardzo dobra aktywności :)

 

na tak :)

 

kup steam i bedzie dobrze :) powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na duże TAK. Jest często na serwerze co mnie bardzo przekonuje bo mam wrażenie, że jest lekki deficyt adminów. Nie jest wybuchowa i ponadto jest kobietą , a kobiety z natury są bardziej dojrzałe i rzetelne w tym co robią. + ma spore doświadczenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...