Skocz do zawartości
Jagla

roundsoundy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się zapytać czemu zmieniliście roundsoundy ? i to bez jakich kolwiek konsultacji z adminami czy graczami ? nie widziałem zęby ktoś podawał swoje propozycje. Trzeba w końcu wybrać nowego opiekuna bo widzę że się każdy rządzi jak chce z tym serwem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze były roundsoundy sprzed 5 miesięcy ---> http://multi-head.pl/index.php?/topic/63288-tytu%C5%82y-nowych-rs%C3%B3w/

 

To jest prawie pół roku. Myślę, że na pewno zmiana by się przydała, bo ile można słuchać jednych i tych samych.

 

 

 

Jeżeli oczywiście tak wielki ból sprawia zmiana roundsound'ów, które grały już sporo czasu - zostaną przywrócone stare. :)

 

Możecie także podawać swoje propozycje.

 

 

 

 

 

Proszę w takim razie o wypowiedzi w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem zmiana by się przydała, ale powinno być to skonsultowane z osobami z dd2/inf ,powinien być założony temat jak wcześniej i podane propozycje adminów jak i graczy, a następnie wykorzystane do nowych rsów. Potem oczywiście najlepiej podane tytuły, bo gracze zawsze pytają jak im się nutka podoba ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze były roundsoundy sprzed 5 miesięcy ---> http://multi-head.pl/index.php?/topic/63288-tytuły-nowych-rsów/

 

To jest prawie pół roku. Myślę, że na pewno zmiana by się przydała, bo ile można słuchać jednych i tych samych.

 

 

 

Jeżeli oczywiście tak wielki ból sprawia zmiana roundsound'ów, które grały już sporo czasu - zostaną przywrócone stare. :)

 

Możecie także podawać swoje propozycje.

 

 

 

 

 

Proszę w takim razie o wypowiedzi w temacie.

Taka zmiana rsów to żadna zmiana. Serwer jest dla graczy a nie gracze dla serwera więc samowolkę od razu piętnują. Rsy się zmienia jak się nie podobają, więc dopóki gracze nie narzekają to po co to ruszać? Nadgorliwość bywa gorsza od .... i to jest dopiero ból ;)

 

 

 

Wandiś mi podesłał kiedyś jakąś paczkę z rsami do wyboru. Może niech ją tutaj wrzuci + rzućcie swoje propozycje i coś się złoży.

 

 

Na tą chwilę proponuje Darude - Sandstorm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież właśnie to napisałem :P Roundsoundy nie były zmieniane i nie naciskałem na to właśnie dlatego, że graczom tak pasowało i nie było głosów o zmianę rsów. Jeśli coś "działa" to się tego nie rusza na siłę.

 

 

Wgrajcie stare rsy a jak zmiana będzie potrzebna to od razu ktoś na forum da o tym znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do RS to napisałem do Danke i myślę że dobrze zrobiła ... Tych piosenek nie da się już słuchać ...

 

A co do OP to pisałem trochę z Jelly i mówiła że ma doświadczenie bo kiedyś w tym siedziała, co Wy na to ?

 

 

sory za czcionke, to przez przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...