Skocz do zawartości
secutores

Podanie BBQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
BBQ l D0Do
Wiek:
19
Doświadczenie (w byciu adminem):
Bardzo Duże . Byłem na innych serwerowniach adminem / opiekunem 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):
6-7
Staż w CS-sie:
8-9 lat
Steam / NonS
team: Steam

Dlaczego 
Ty
:  Hmm ? Kto mnie zna to wie jakie o mnie ma zdanie. Chce Wam pomóc . Z adminami stoi tu krucho . Jestem raczej ogarniętym człowiekiem . z którym dojdziesz do ładu , dogadasz się . Wesoły który lubi nowe znajomości . Lubie pogadać , pośmiać się z ludźmi . nieraz przeszkadzano niektórym graczom na serwerze . Jestem również nerwowy. nie pokazuje tego za bardzo na serwerze ani na forum. Z Graczami się dogaduje. Nie mam wrogów [Tak mi się wydaje] :) . Wchodząc nieraz na serwer nie ma admina , który mógłby ogarnąć serwer. Chodzi mi o . Ze jest dużo graczy którzy pozwalają sobie za dużo ustnie i pisemnie .


 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:
8-9 godz [ 10-12 Weekend]
Kontakt:
Steam , Forum , Ts , Serwer 

 

Link do Game
Tracker'a:   http://www.gametracker.com/player/BBQ%20%7C%20D0Do/80.72.34.124:27034/  ,    http://www.gametracker.com/player/%5BCS%5D%20Czlowiek%20Skurwiel/80.72.34.124:27034/ - Czlowiek Skurwiel - stary nick mój  i kuzyna :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No kolega jest bardzo miły, lecz myślę, że troszkę za mało masz przegranych godzin. Więc tak proponuje złożyć podanie na admina za jakiś tydzień, a i jeszcze pozwolę się przyczepić do twojej wypowiedzi, że krucho u nas z adminami myślę, że nie znasz wszystkich adminów skoro tak mówisz. Admini są na serwie prawie cały czas. Daje Neutral.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogolnie jestem na tak ale na serwerze sa admini i nie jest wcale krucho jak to kolega powiedzial. pograj z nami troche dluzej i dopiero zloz podanie. niech gracze ciebie lepiej poznaja ale za 2 tygodnie okres probny czm nie. powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...