Skocz do zawartości
Gość

 zaakceptowane Moderator KSO?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kubuś
Wiek: Jeszcze 19 młoda dupa
Czas spędzony na forum: 23d 16h 57m 54s 
Doświadczenie w moderowaniu: Nie posiadam 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie miałem takiej przyjemności 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Również nie miałem takiej przyjemności 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Ogólnie jak siedzę w szkole to praktycznie na każdej lekcji czy w wolnej chwili z nudów sobie wchodzę i przeglądam, a w domu jak jestem przy kompie to zawsze gdzieś w tle odpalone :p 
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem łasy na rangi, kolekcjonuje kolory, a tak całkiem poważnie, to jeśli jest szansa na spróbowanie się w nowej roli to, czemu nie skorzystać. Są potrzebne ręce do roboty, to może akurat się nadam i będę mógł się czegoś nowego nauczyć. Na forum jestem raczej spokojnym obywatelem, który nie wdaje się w niepotrzebne kłótnie, a jak już z kimś dyskutuje, to próbuje zachować jak największą kulturkę. Kto mnie więcej zna to może powiedzieć, że na serwerach czasami rzucę brzydkim słówkiem ale to co na serwerze to zostaje na serwerze ofc :dogeKEK: 

Pozdrawiam resztę kandydatów zaczynam kupować głosy <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK

Jesteś z nami wystarczająco długo by dać Ci szanse moderowania forum. Nie odwalasz krzywych akcji co prawda jesteś też dla mnie trochę anonimowy bo oprócz paru zdań na ts nic nie rozmawialiśmy ale wydajesz się być opanowaną osobą a takiej właśnie szukamy. Wymagania spełnione a brak doświadczenia nie jest tu przeszkodą - przyda się świeża krew, która będzie mogła się wykazać.

 

Pozdrawiam,

Yaya Toure

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...