Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kylian mambeppe mekambe mbeppe
Imię: Krystian
Wiek: 24
Doświadczenie: pierwszy raz bylbym adminem na serwerze csgo. pomjajac fakt ten-szybko sie ucze, posiadalem wlasna siec serwerow cs 1.6 w tym 3 serwery swoje csgo mod, ffa i codmod wiec jakies tam doswiadczenie w byciu adminem jest. amxmodmenu znam bardzo dobrze wiec tutaj tez sobie poradze.
Dlaczego chcesz być adminem?: czesto grywam na serwerze wieczorami, dobrze sie strzela do czasu gdy ktos sie nie odpali. admini sa ale czasem i tez ich nie ma ,dlatego tez skladam podanie. gdy jestem na serwerze po prostu chcialbym sie takich delikwentow pozbyc. majac vipa na serwerze slyszalem juz pare razy jak ludzie pytali czy mam admina, wiec pomyslalem-czemu nie?
Link do profilu STEAM: Społeczność Steam :: kylian mambeppe mekambe mbeppe (steamcommunity.com)
Link do profilu GameTracker: GameTracker.com : Player Page for kylian mambeppe mekambe mbeppe
SteamID: STEAM_1:1:53360530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


popracuj nad gt masz ledwie godzine wg gt coś może być nie tak ale nie masz gt wyrobionego nawet z kulturą nie wiem jak jest z tobą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...