Skocz do zawartości
Shifu

 pozytywne Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mrozu :) (wcześniej Shifu GIGACHAD)
Godzina, data zdarzenia: 00:01 05.03.2023
Mapa: Westwood (dokładnej nazwy nie pamiętam)
STEAM_ID / IP: elojd12345

Uzasadnienie: Gram na tym serwerze od około 3 tygodni, żadnych podejrzeń wcześniej ani nic, nagle gdy kupuje klase premium, która ma awp 1/1 jest mnóstwo podejrzeń, a i tak większość strzelam z ak-47 (widać że potrafię kontrolować spray'a), sprawdzam dokładnie pozycje (czasami mniej dokładnie ale dalej) nie chodzę celownikiem po ścianach, a zaistniała sytuacja miała miejsce. Chciałbym prosić również o Admina banującego mnie o demo, na mocy którego postanowił zrobić owego czynu. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodać chciałbym również, że z adminem o nazwie Voltras777 mam rozegrane 20 meczy turniejowych/skrzydłowych i nie budziłem żadnego podejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj Prosze o ub dla Gracza i chciałem przeprosić za Bana. Na spect wyglądało trochę inaczej lecz po obejrzeniu kilku razy demka uznaję że gracz jest Czysty. Jeszcze raz przeraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Lipitv97 napisał:

Tutaj Prosze o ub dla Gracza i chciałem przeprosić za Bana. Na spect wyglądało trochę inaczej lecz po obejrzeniu kilku razy demka uznaję że gracz jest Czysty. Jeszcze raz przeraszam 

Nie ma problemu, najważniejsze, że będę mógł znowu grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...