Skocz do zawartości
kubus21347

 odrzucone odwolanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

naucz się pisać mój nick chociaż w skrócie 

2.33 przeskok celownika

5.27 strzały w głowe przez ściane

7.09 bez komentarza

7.20 znów

8.03 no chyba prefire przez ścianę siadł

8.59 dobrze że biegł bo by dostał *ct*

9.49 skok celownika

10.02 nie było żadnego info gdzie jest last a nasz bohater patrzył cały czas tt rampę gdzie był enemy

10.45 nie miał celownika na głowie a magicznie ją trafił???

11.40 no prefire by siadł gdyby nie był by w locie

13.30 mój faworyt akcja gdzie gracz świadomie pisze początek mojego nicku na ścianie co może wskazywać jeszcze bardziej na posiadanie tzw. spectator list* co pokazuje nawet administratorów na vanishu oglądających danego gracza.


przez cały mecz można zobaczyć/zauważyć opóźnionego triggerbota

ZAPOMNIAŁBYM o demku oczywiście https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20230305-2320-de_mirage.dem.zip

 

Może nic to nie zmieni bo nie mam ss`ów. Pamiętasz jak gadaliśmy na dc i ty włączyłeś liva na pulpit a na pulpicie miałeś ExLoadera i inne pliki aplikacje z cheatami i wtedy sam też powiedziałeś że od czasu do czasu grasz na cheatach na naszym serwerze 

@ALJZKzapraszam do roboty 

 

edit1: No dlatego mówię że bez ssa nic to nie da. A z drugiej strony to wiele razy widziałem jak latasz odpalony i potwierdza mi to obserwacje innych graczy *lepszych ode mnie typu gazownik. który też ciebie oglądał i potwierdził mi to więc nie wiem czemu tak narzekasz że po tym 1 demku 
 

Edytowane przez BbynonS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ze Mialem to nie tłumaczy ze akurat ma waszym serwie mogłem cheatowac jest wiele innych serwerów a ta twoja rozpiska to tak se po jak sie wpisze w konsole ping to wyskakuje ci a innych nie mailes po co sprawdzać no czyści byli pewnej dostawales dużo zgłoszeń wobec mnie i po dzisiejszych gierkach i mnie sprawdziales wiec nie wiem co ty oczekunesz tak szczerze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...