Jump to content
Robert Paulson

Cofka lvlu / Robert Poulson

Recommended Posts

Witam. Logując się dzisiaj na server ku mojemu zdziwieniu ubyło mi 45 poziomów, Wczorajszy dzień zakończyłem z poziomem 348 a dzisiaj spadł na 303. Nie wiem czy więcej ludzi tak miało,, czy jestem jednym z nielicznych przypadków, ale chciałbym odzyskać utracony poziom, bo to w moim przypadku jest kilka dni gry. Jęsli nie da się nic z tym zrobić będę zmuszony zrezygnować z gry na tym serverze...

Dzięki z góry za odpowiedź i ewentualną pomoc

Nie gadaj tam ze to kilka dni grania. 40 lvl dla pirotechnika? Nie dość że masz 2 rakiety, to jeszcze dodatkowe obrażenia od inta. Często dostajesz rushera z tego co zauważyłem, a jak dostaniesz pułki czy inne naboje to już w ogóle. Nie strasz że zrezygnujesz, bo to żaden problem, i często jesteś w topce fragerów. Każdy stracił, dobrze by było wgl zrobić reset po wczoraj.

Wiesz beenk, tu nawet nie tyle chodzi o kwestie 40 lvli, tylko o powtarzalność tego procederu, nie wiem czy nie bedzie tak czesciej... Rezygnować raczej nie będę, bo robie to dla zabicia czasu, ale może by pomyśleć o jakiejs rekompensacie w postaci dnia szybszego expa lub cos podobnego ;)

Nikomu przywracać lvl'i nie będziemy. Przez włam na serwer musieliśmy backupy po wgrywać i nie ma możliwości przywrócenia utraconych lvli. Jeśli masz zamiar zrezygnować z gry na serwerze, trudno. Nie będę Cię powstrzymywać.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...