Skocz do zawartości
Robert Paulson

Cofka lvlu / Robert Poulson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Logując się dzisiaj na server ku mojemu zdziwieniu ubyło mi 45 poziomów, Wczorajszy dzień zakończyłem z poziomem 348 a dzisiaj spadł na 303. Nie wiem czy więcej ludzi tak miało,, czy jestem jednym z nielicznych przypadków, ale chciałbym odzyskać utracony poziom, bo to w moim przypadku jest kilka dni gry. Jęsli nie da się nic z tym zrobić będę zmuszony zrezygnować z gry na tym serverze...

 

 

 

Dzięki z góry za odpowiedź i ewentualną pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie tylko tobie cofnęło lev, tylko wszystkim graczom. Wczoraj były ataki na serwer, wiec cofka lev jest zapewne tym spowodowana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gadaj tam ze to kilka dni grania. 40 lvl dla pirotechnika? Nie dość że masz 2 rakiety, to jeszcze dodatkowe obrażenia od inta. Często dostajesz rushera z tego co zauważyłem, a jak dostaniesz pułki czy inne naboje to już w ogóle. Nie strasz że zrezygnujesz, bo to żaden problem, i często jesteś w topce fragerów. Każdy stracił, dobrze by było wgl zrobić reset po wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz beenk, tu nawet nie tyle chodzi o kwestie 40 lvli, tylko o powtarzalność tego procederu, nie wiem czy nie bedzie tak czesciej... Rezygnować raczej nie będę, bo robie to dla zabicia czasu, ale może by pomyśleć o jakiejs rekompensacie w postaci dnia szybszego expa lub cos podobnego ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikomu przywracać lvl'i nie będziemy. Przez włam na serwer musieliśmy backupy po wgrywać i nie ma możliwości przywrócenia utraconych lvli. Jeśli masz zamiar zrezygnować z gry na serwerze, trudno. Nie będę Cię powstrzymywać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...