Skocz do zawartości
arlui

Konspirant,ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim proponowałbym zmniejszenie delikatnie niewidzialności dla ninji na samym nożu oraz lekki buff dla konspiranta. Mianowicie jest to jednak klasa płatna, premium i mogłaby być troszkę lepsza. Moja propozycja jest taka aby dać mu scout 1/1 a np zmniejszyć ilość pułapek o 1, usunąć nove, bądź dodatkowy dmg z niej. 
Dodam jeszcze, ze konspirant od dawien dawna na codach nawet mh posiadał 1/1 ze scouta i nie utrudniało to w żaden sposób gry. 

Edytowane przez arlui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konspirant ostatnio był boostowany. Ninje przez lata balansowaliśmy i taka widoczność jak teraz jest okej.

Zanim napiszecie temat przeglądajcie temat z ostatnimi zmianami tutaj: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konspirant jest już wystarczający dobry, widać to po statystykach graczy, którzy używają tej klasy.

Ninja ehhh temat, który pojawią się od lat. Aquax dobrze powiedział, przez długi czas ta klasa była zmieniana, i o ile sam nie jestem fanem tej klasy to jej aktualna wersja, jest najlepszą z możliwych.

Pamiętajmy, że te klasy mają być zrównoważone, czyli mieć swoje plusy minusy, jak i klasy czy perki, które dane umiejętności kontrują - tylko wtedy ma to ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja uważam, że ninja jest kompletnie agrywalny, jest mocno widoczny, musi szukać miejsca na mapie gdzie może się przykitrać, ale generalnie jak ktoś gra dłużej niz dwa dni to widzi go bez problemu. 

 

Konspirant raczej jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, Chap napisał:

Ja uważam, że ninja jest kompletnie agrywalny, jest mocno widoczny, musi szukać miejsca na mapie gdzie może się przykitrać, ale generalnie jak ktoś gra dłużej niz dwa dni to widzi go bez problemu. 

 

Konspirant raczej jest git.

.

To chyba mówisz o graczach z małym LVL na ninjy. Bo aktualnie ludzie typu skunksik, którzy mają wysokie lvl na ninjy otwierają tabele na mapach w których grają.

Musicie zrozumieć, że te klasy muszą być zbalansowane-jak zmniejszymy jeszcze bardziej widoczność, połowa serwera przyjdzie z postami na forum, że nie da się grać na tą klasę, bo jest niewidoczna itp itd.


Są ludzie, którzy udowodnili, że przy aktualnym balansie ninjy można wygrywać mapy-co znaczy, że jak najbardziej jest to grywalna klasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, Adamekh napisał:

.

To chyba mówisz o graczach z małym LVL na ninjy. Bo aktualnie ludzie typu skunksik, którzy mają wysokie lvl na ninjy otwierają tabele na mapach w których grają.

Musicie zrozumieć, że te klasy muszą być zbalansowane-jak zmniejszymy jeszcze bardziej widoczność, połowa serwera przyjdzie z postami na forum, że nie da się grać na tą klasę, bo jest niewidoczna itp itd.


Są ludzie, którzy udowodnili, że przy aktualnym balansie ninjy można wygrywać mapy-co znaczy, że jak najbardziej jest to grywalna klasa. 

 

No ja uważam, że grając więcej godzin niż 15 na serwerze easy ogarniasz te ninje gdzie stoi itd, nie widziałem mapy gdzie ninja otwierał tabelę, oczywiśćie się nie kłocę tylko piszę co uwazam.

 

 

Akurat wszedł skunksim, poczekam dwie mapy i dam znać. :D:)

 

Minęła pierwsza mapa, skunksik nie mógł tak naprawdę robić za wiele, nie znalazł się w topce, mimo małej ilości graczy,

sam przyznał ze klasa nie jest za dobra, sam przyznał że dużo nie mógł zrobić.

 

Względem innych klas premium, moim zdaniem ninja obecnie na tym serwerze jest klasą, która nie powinna znajdować się w premium bo po prostu odstaje. 

 

Dla równowagi podam też stan drugiej mapy.

 

Skunskik po połowie mapy ma staty 1:9.

Przy statach 1:12 zmienił klasę.

 

To tak w odpowiedzi na argument o skunksiku.

Edytowane przez Chap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam chcialem sie wypowiedziec na temat ninjy. klasa jest git sama w sobie pamietam nawet sam ile bylo meczenia sie z mniejszym hp wytrzymaloscia niewidka itp. przez kazdego nerfa jak i buffa gralem jedynie ta klasa. klasa sama w sobie jest fajna i jest grywalna ale jest duzo czynnikow wplywajacych na gre takich jak ilosc cieni na mapie, wielkosc mapy, klasa przeciwnika(mowie szczegolnie o duchu lub strzelcu wsparcia) i inne ale nie zaglebiajac sie w szczegoly moim zdaniem klasa jest przede wszystkim mechaniczna. Jesli ktos preferuje gre w cieniu nie mamdo tego zastrzezen lecz sam jako osoba ktora gra bardzo agresywnie uwazam ze zmiany nie sa niezbedne tym bardziej ze pomysl o ktorym mowilem od czasow femarixa czyli int-wieksza niewidzialnosc jest fajny ale nie zbyt potrzebny. majac 250+ leveli na klasie musialem sie nauczyc ze wybierajac ja bede zmagal sie z problemami jakimi jest kazda klasa posiadajaca podstawowa bron. aktualnie na serwerze widzialem przynajmniej 3 nowe twarze regularnie wybierajace ninje nie narzekajace na klase(przynajmniej ja tego nie slyszalem). 

podsumowujac: nie uwazam ze buff klasy jest potrzebny ale takze nie narzekalbym na dodatkowa niewidzialnosc lub kondycje

Edytowane przez skunks1K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja po prostu uważam, że klasa NINJA jest zbyt słaba jak na to, że znajduję sie w klasach płatnych.

 

Spójrzmy na realia, 

Żadna ninja nie jest w rankingu nawet w top 50,

Dzisiaj w nocy na serwerze korzystając z sytuacji, że było nas 6 w składzie w tym jedna osoba z teamu MULTIHEAD i wszyscy graliśmy sobie ninjami,

Wszyscy uznaliśmy, że klasa jest fajna jeżeli chodzi o fakt "pogrania sobie" dla zwały w momencie kiedy komuś nie chce się strzelać, 

ale klasa grywalna dla jakiegokolwiek carrowania jest tylko w momencie gdy na dwóch mapach może się przykitrać, 

Pograłem sobie ninja na 80 levelu, nie powiecie mi, że jestem jakimś turbo super słabym graczem, ale prawie każdy mnie zawsze widział.

Ninja przy klasach takich jak cybersuit, stalker, kapitan, duch, terminator - którymi miałem przyjemność pograć po prostu wypada bardzo słabo.

Obecnie Cybersuit to z niewidzialnością nie dużo mniejszą niż ninja posiada dwie rakiety, podwójny skok z fajną grawitacją.

Klasa ninja jest fajnie grywalna w momencie kiedy ma perk na to swoje latanie.

Ja wypowiedziałem się o czystych statystykach, ja mówiłem że nie obrażam skunksika i wcale go nie krytykuję, no ale będąc na serwerze dzisiaj przedstawiony jako najlepszy ninja waszym zdaniem, po prostu nie za dużo mógł zdziałać na serwerze.

Jego niewidoczność jest taka, że każdy jest w stanie go zauważyć, perki z niewidzialnością się nie kumulują, żadne perki typu AWP, scout, AK na niej nie działa - co znów jest oznaką tego, że ninja na tle innych klas wypada słabo.

Dlatego właśnie uważam, że powinno się TĘ klasę poprawić.

Ja tak uważam, uważa też tak wiele innych osób, spędzamy na tym serwerze ostatnio po kilka godzin dziennie, siedząc do późnych godzin i grając prawie z każdym, więc jeżeli mówiąc o "nowych twarzach" chodziło ci dzisiaj o granie tymi nijami, to tylko dlatego, że sobie właśnie je testowaliśmy, żeby móc się konkretnie wypowiedzieć.

 

Reasumując zdanie moje (jak i ludzi którzy mieli przyjemność dzisiaj pograć nijami i potestować) uważamy, że tą klasą da się grać i wybierze ją taka osoba, która nie ogarnia odrzutu broni, strzelania i gra bez słuchawek. A nie zapominajmy o tym, że jest to gra przede wszystkim SKILLOWA.

Ja uważam, że int zwiększony w zależności od niewidki a zrobić jej delikatny cień nawet jeżeli tak bardzo nie chcecie żeby była mocna, czy słychalność kroków - wiele rzeczy można pomyśleć jak coś w niej zbuffowac a coś ewentualnie znerfić, ale żeby nerfić trzeba najpierw zbuffować, jak będzie za mocna po inteligencji zależnej od niewidki, można wprowadzić nerfa. Chociaż pomyślcie, że ta ninja musi dać wszystko w inta przez co na levelach poniżej 100 jest dużo wolniejsza, to już jest konkretny nerf.

 

Wiadomo, że to wy zdecydujecie co z tym zrobić, ale warto czasami posłuchać graczy, którzy codziennie grają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, Chap napisał:

Ja po prostu uważam, że klasa NINJA jest zbyt słaba jak na to, że znajduję sie w klasach płatnych.

 

Spójrzmy na realia, 

Żadna ninja nie jest w rankingu nawet w top 50,

Dzisiaj w nocy na serwerze korzystając z sytuacji, że było nas 6 w składzie w tym jedna osoba z teamu MULTIHEAD i wszyscy graliśmy sobie ninjami,

Wszyscy uznaliśmy, że klasa jest fajna jeżeli chodzi o fakt "pogrania sobie" dla zwały w momencie kiedy komuś nie chce się strzelać, 

ale klasa grywalna dla jakiegokolwiek carrowania jest tylko w momencie gdy na dwóch mapach może się przykitrać, 

Pograłem sobie ninja na 80 levelu, nie powiecie mi, że jestem jakimś turbo super słabym graczem, ale prawie każdy mnie zawsze widział.

Ninja przy klasach takich jak cybersuit, stalker, kapitan, duch, terminator - którymi miałem przyjemność pograć po prostu wypada bardzo słabo.

Obecnie Cybersuit to z niewidzialnością nie dużo mniejszą niż ninja posiada dwie rakiety, podwójny skok z fajną grawitacją.

Klasa ninja jest fajnie grywalna w momencie kiedy ma perk na to swoje latanie.

Ja wypowiedziałem się o czystych statystykach, ja mówiłem że nie obrażam skunksika i wcale go nie krytykuję, no ale będąc na serwerze dzisiaj przedstawiony jako najlepszy ninja waszym zdaniem, po prostu nie za dużo mógł zdziałać na serwerze.

Jego niewidoczność jest taka, że każdy jest w stanie go zauważyć, perki z niewidzialnością się nie kumulują, żadne perki typu AWP, scout, AK na niej nie działa - co znów jest oznaką tego, że ninja na tle innych klas wypada słabo.

Dlatego właśnie uważam, że powinno się TĘ klasę poprawić.

Ja tak uważam, uważa też tak wiele innych osób, spędzamy na tym serwerze ostatnio po kilka godzin dziennie, siedząc do późnych godzin i grając prawie z każdym, więc jeżeli mówiąc o "nowych twarzach" chodziło ci dzisiaj o granie tymi nijami, to tylko dlatego, że sobie właśnie je testowaliśmy, żeby móc się konkretnie wypowiedzieć.

 

Reasumując zdanie moje (jak i ludzi którzy mieli przyjemność dzisiaj pograć nijami i potestować) uważamy, że tą klasą da się grać i wybierze ją taka osoba, która nie ogarnia odrzutu broni, strzelania i gra bez słuchawek. A nie zapominajmy o tym, że jest to gra przede wszystkim SKILLOWA.

Ja uważam, że int zwiększony w zależności od niewidki a zrobić jej delikatny cień nawet jeżeli tak bardzo nie chcecie żeby była mocna, czy słychalność kroków - wiele rzeczy można pomyśleć jak coś w niej zbuffowac a coś ewentualnie znerfić, ale żeby nerfić trzeba najpierw zbuffować, jak będzie za mocna po inteligencji zależnej od niewidki, można wprowadzić nerfa. Chociaż pomyślcie, że ta ninja musi dać wszystko w inta przez co na levelach poniżej 100 jest dużo wolniejsza, to już jest konkretny nerf.

 

Wiadomo, że to wy zdecydujecie co z tym zrobić, ale warto czasami posłuchać graczy, którzy codziennie grają. :P

1. W top 50 patrząc na szybko są 3-4 ninje nicki, które pamiętam to Skunk i Reepeta ( oboje mają spoko lvl i sobie pykają )

2. Ninja - jak to napisał @skunks1Kjest to klasa techniczna,  dla ludzi, którzy lubią kombinować, chować się, grać bardziej mechaniką. Nie wiem, na jakich mapach i z jaką ilością graczy obserwowałeś skunska, ale jak w każdej klasie, a szczególnie na ninjy jest to bardzo ważne, bo ja sam mając 105 lvl na amadeuszu mam mapy, na których otwieram i mam mapy, na których zamykam. Ninja dobrze odnajduje się w chaosie, gdy ludzie nie skupiają się tak mocno, jak w momencie, gdy gracie 4v4 - wtedy dużo się dzieje, ninja ma okazje to wykorzystać, zajść od tyłu, wykorzystać, że jest hałas i dużo akcji.

A są mapy czy momenty gdzie jest mało ludzi, że jest jej ciężej, żeby się schować, zajść itp, więc ta klasa MA BARDZO dużo składowych, które końcowo decydują czy skunks otwiera tabele czy zamyka. Ale na amadeuszu mam to samo, i każda inna klasa również. Nadal będę trzymał stanowisko w którym uważam że, zmniejszenie widoczności spowoduje, że za tydzień wszyscy spłaczą się w podobnym poście, " Nie da się grać na ninje "

Powtarzam po raz dziesiąty - klasy muszą być zrównoważone, ja też bym chciał żeby amadeusz miał więcej DMG od inteligencji, ale jakby tak było to bym miał po 50 fragów na mape, i gra byłaby bez sensu. Klasy nie mają być OP, klasy mają mieć swoje plusy i minusy. Tak jest w przypadku ninjy.

Rozmawiać EWENTUALNIE można o zwiększonej startowej kondycji, lub HP. Widoczność zbyt długo była korygowana do takiej, która jest teraz. - bo te same jazdy były w poprzedniej edycji serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta klasa od zawsze była przeważnie do zabawy nie wbijania topek. Aktualnie podjęliśmy z @Adamekh decyzję, że nie będzie żadnych zmian z tą klasą (przeszłość nas nauczyła) 

Jeżeli pojawi się kontra dla tej klasy (klasa czy perk który widzą niewidzialnych) ninja dostanie upgrade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...