Skocz do zawartości
Zmaka

adm

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ZmAKa #Snax

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem): nigdy jeszcze nie bylem adminem . :/

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3

Staż w CS-sie: około 5 lat 

Steam / NonSteam: niestety nie mam steam

Dlaczego Ty: Jest mało adminów , gram często na serwerze  i chce pomóc w banowaniu osób łamiących regulamin . 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: conajmniej 2 godziny

Kontakt: https://www.facebook.com/arekzmaka

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ZmAka%20%23Snax/80.72.34.124:27034/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To prawda grasz na serverze,ale jednak sam nie przestrzegasz dokładnie regulaminu,dotychczas przynajmniej jak ja grałem to średnio się komunikowałeś z innymi,a to też jest ważna cecha.No i nie masz steama.

 

Osobiście jestem NEUTRAL.

 

 

 

 

 

EDIT: Poznałem cię,zobaczyłem,stwierdziłem.Byłem w błędzie zmieniam moje zdanie na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Małe masz to doświadczenie w byciu adminem. AMXX oceniasz na 3 czyli znasz tylko amx_modmenu, a to jest najprostsze jeśli coś źle napisałem to poprawka :3 2 godzina jak na admina też troszku mało. Zrób tak zapoznaj się z komendami, pograj troszkę dłużej, a będziesz miał u mnie TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@UP jeżeli nie grasz na serwie to po co się wypowiadasz.

 

 

Jak dla mnie NEUTRAL ponieważ nie byłeś adminem i zdarza ci się łamać regulamin jeżeli się poprawisz to będe na tak.

 

 

PS: Sory za te dziwne symbole ale nie weiem jak się ich pozbyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak poniewaz zglaszasz czity , pomagales mi tez rano zglaszales i wgl okres probny byl by ok i znam ciebie grasz calkiem dlugo na serwie tylko za malo uzywasz mikro popraw to a bedzie ok :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem za okresem próbnym. Na początku faktycznie łamałeś regulamin, ale z dnia na dzień to ustępowało i moim zdaniem teraz zasługuje na okres próbny.

 

 

Ps. Salutek, dlaczego się wypowiadasz? Przecież odszedłeś z sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Podczasz mojej kariery admina wspominam cie chyba najlepiej z całej społeczności naszego COD800. Pomocny ,zgłasza czity , aktywny , z dystansem .

 

Łamać regulamin łamałeś ale to stare czasy , skoro miałbyś nie dostać admina tylko dlatego że raz może dwa złamałeś go to połowa dzisiejszych adminów powinna stracić uprawnienia :D Dziękuje dobranoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na razie nie jestem przekonany. Ekipa wróciła do normalnej - w miarę liczby, więc admini na gwałt szukani nie są. Z racji, że wypowiedzi są w kratkę, ale są też ite pozytywne postaraj się jeszcze bardziej ich do siebie przekonać i może złóż podanie za tydzień - nie za dwa jak to jest w standardowych przypadkach odrzucenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...