Skocz do zawartości
ZIOM

trzeba sprobowac jeszcze raz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Ziom

Wiek:15 lat

Doświadczenie (w byciu adminem):zadne ale chce sie nauczyc pozniewaz moge sie przydac

Znajomość AMXX (W skali 1-10):3 na 10 ale to dopracuje  :)

Staż w CS-sie: pol roku 

Steam / NonSteam: non steam

Dlaczego Ty: poniewaz moge sie przydac a teraz na serwerze odeszlo wielu adminow i chce sprobowac moze podolam temu zadaniu 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny lecz gdy mam czas 5 godzin minimum a w wakacje okolo 9 godzin  ;)

Kontakt: 54605317 moj gg

 

http://www.gametracker.com/player/Ziom/80.72.34.124:27034/ link do GameTruck

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek -

 

znajmość amx +/-

 

 

staż cs +/-

 

 

non steam -

 

 

 

 

Odnośnie Twojego podania, nie przekonałeś zbyt bardzo swoja dobrą postawą. Mało się rozwinałeś na temat "dlaczego Ty", mało przekonywujące jest to podanie, czegoś w nim brakuje. Odnośnie godzin, nie wierze i nie uwierze że grasz 3-4 godziny dziennie czy nawet 5 w porywach. Grasz często ale nie tak długo jak piszesz, i to mikro wieeeelki -----------------------

Potrafisz gadać i gadac i gadać i gadać i gadać i gadać, 3/4 ludzi to juz irytuje jak ciągle coś mówisz i nie dajesz im w spokoju grac. Pisałem CI ostatnio żebys poszedł sobie na TSa pogadać a nie na publicznym :) także podsumowywując JESTEM NEUTRAL/BLIŻEJ NIE.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+- Dosyć ogarnięty i często miły,ale bardzo wybuchowy

 

+ Umiesz pomagać,zgłaszać,i wgl. jesteś pomocny

 

+- Mało stażu,ale jednak nie jest to wielki problem.

 

-+ Non steam. Gdybyś miał steama byłoby łatwiej się z tobą skomunikować w razie problemów,ale też nie jest on obowiązkowy

 

 

 

Ogólnie to jestem na tak i wielce wierzę ze się w niektórych kwestiach poprawisz.

 

 

 

^Jamalo nie rozumiem.To,że jest komunikatywny nie znaczy ze to od razu jakiś wielki minus,a jest zawsze opcja Mute.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mogę to się wypowiem :) Z tego co pamiętam to wciąż słabo z Twoją kulturą osobistą, ale jeśli będziesz nad tym pracował to mogę dać TAK, ponieważ na serwerze jesteś bardzo często i zgłaszasz na u@ (i na fb, a przynajmniej zgłaszałeś za mojej kadencji :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio w zachowaniu się poprawiłeś , ale musisz nabrać jeszcze dystansu, na wzgląd twój wybuchowy charakter bo możesz sobie narobić problemów.

 

Jak na razie okres próbny i zobaczymy jak ci pójdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK poniważ jest aktywny i nie łamie regulaminu, jeżeli dostanie adma sam mogę go wziąść pod swoje skrzydła i wszystkiego go nauczyć .

 

 

 

 

 

PS: Sory za jakieś dziwne znaki ale nie wiem ską się wzieły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjmuję na okres próbny. Chcę dać Ci szansę, bo widać, że Ci na tym zależy i naprawdę chcesz pomóc. Musisz pamiętać, że dzierżąc tą rangę, nie będzie zmiłuj. W trakcie 2 tygodni okresu próbnego, nie możesz dostać żadnego ostrzeżenia, czy to za aktywność, brak dowodów, złe zachowanie, niesłusznego bana, itp. itd. Trzymaj się adminów, oni będą się starali Ciebie pilnować, a Ty postaraj się to docenić i nie zmarnuj szansy jaką Ci daję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...