Skocz do zawartości
August

...

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że to jest nowy serwer i mogą być niedociągnięcia.

 

Ale w ogóle sprawdzane są paczki przed wrzuceniem na serwer, bo coraz częściej mi się wydaje, że po prostu jest stawiany serwer, żeby kasę nabijał i resztę Administracja ma gdzieś.

 

Było obiecane, że w nocy będzie zrobione, nie jest, więc piszę tutaj, jak więcej osób to zobaczy, to może coś się ruszy, bo nie chcę brać udziału w takiej kpinie.

 

Grałem na serwerze kilka mapek i to co widziałem, to myślałem, że wszedłem na jakiś pierwszy lepszy serwer..

 

Do rzeczy.

 

Runda trwa 5 minut. Serio?

 

Zamiast powodów banów wyskakują tylko błędy i my jako UBT możemy jedynie się domyślać za co dana osoba dostała bana po czasie bana.

 

Po zakończeniu mapy jest losowanie skrzynek, po wybraniu TT zostaje zabite. Naprawdę nie da rady tego jakoś normalnie ustawić?

 

Dzisiaj na serwerze było na raz 8 odpałów. 5 reklamujących botów na SH, 2 typów na WH i 1 aim. Pomimo tego serwer był praktycznie pełny. Naprawdę chcecie to stracić?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze gada polać mu! Błędy są na serwie i ogólnie i tak sporo rzeczy nawet sam napisałem w temacie ani rusz w te stronę , serwer widocznie jest o tak jak mówisz aby kasę nabijal ale tak nie idzie grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Administracja ma ten serwer i nie tylko ten w dupie . Zrobią serwer paczkę kupia i tyle . I mozna grać otóż nie można . Wczoraj adma dostałem to zobacze co jest z tym bansem. Ale widziałem jak ktos dostawał bana to nic się nie wyswietlalo w prawym górnym rogu . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...