Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Propozycja odnośnie reklamy serwerów.


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem na discordzie ale pozwolę Sobie wkleić i na forum...

Mam pytanie odnośnie cod 200. Na kiedy planowany jest reset o ile jest jakaś data ustalona.
Pytam bo warto by pomyśleć o promowaniu serwerów nie tylko cod 200.
Jestem gotowy nawet z własnej kieszeni dołożyć bo jest potencjał według mnie.
Mam też propozycje co do tej reklamy np. każdy z adminów bądź chętnych mógłby gdzieś zareklamować serwery powiedzmy na 10 różnych platformach/stronach związanych z cs.
Zawsze to jakaś forma reklamy a kosztuje tylko kilka chwil.
Taka propozycja ode mnie. Licze na wasze wsparcie oraz pozdrawiam całą ekipę multi-head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, osobiście też jestem za resetem serwera, gdyż wiekszość stałych graczy zbliża się do max. poziomu. Aczkolwiek fajnie by też było, gdyby naprawić niedziałające perki, które nie działają od niewiadomo jak długiego czasu, czy też jak po ostatnim resecie - bug, który powodował reset całego serwera przez parę dni pod rząd gdzie znikały zdobyte lvle, skrzynie, klucze, skiny, sygnety, kto wie co jeszcze (miejmy nadzieję, że nie pojawi się ponownie xD) czy ranking. 
Też osobiście dołoże się do promowania serwera jeśli faktycznie góra obieca serwer promować. Co do reklam, nie każdemu by chciało się to robić (wiadomo - każdy ma prywatne życie), aczkolwiek fakt faktem zdecydowanie by pomogło, nawet w minimalnym poziomie rozpromować serwer.
Serwer ma duży potencjał slysząc o tym, że dużo użytkowników forum wspomina ten serwer miło, więc dobrze by było by przywrócić mu pełną chwałe.
Plusik odemnie i liczę na to, że coś ruszy się teraz w tym temacie :16593-Movie-Theater-Theatre-Watching-Tv-Popcorn-Smilie-Smiley-Smilies-:

 

Edytowane przez Narotir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...