Skocz do zawartości
HitmaN89

Vote

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym, aby na serwerze  gracze decydowali jaką mapę chcą grać? W sayu gracze mogliby wpisać nazwę mapy i po upływie 25 minut byłoby pięć propozycji i każdy z nas mógłby zdecydować jaka mapa mu pasuje. Gracz miałby możliwość nominowania tylko jednej mapy. Po zagraniu danej mapy, żeby jeszcze raz ją rozegrać trzeba by było odczekać 5 kolejnych map, żeby móc jeszcze raz ją nominować. Po wpisaniu komendy lastmaps wyświetlałaby się lista 5 ostatnich rozegranych map. Co o tym sądzicie? Nie ukrywam, ze granie mapy jakie serwer nam proponuje office czy italy są nużące i nikt z nas nie ma na to wpływu, a pewnie wielu z nas w tym czasie zagrałoby co innego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez jestem na nie. Szczerze nominacje sie nie sprawdzaja bo co 5-6 map leci d2 inf west itp. MapCycle jest dobry. Mozna np zmienic troche mapcycle. Chociażby poprzez vote na poszczegolne mapy ktore chcemy grac w danym miesiacu.(Sonda na forum). Tak to bym widzial ijeszcze doatkowy plus, bo ludzie bedea czesciej zagladac na forum. Ilu jest takich graczy co gra na serwerze, a nie ma ich na forum (nigdy sie niezarejestrowali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mapcycle ciagle sie powtarza. Grajac z rana gram ciagle te same mapy, nie da sie zagrac niczego innego. No ale i tak administracja zaraz zamknie temat, bo vote ani rtv nie bedzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiscie tez jestem za wprowadzeniem nominacji. Zasze mozna ustawic ze nie mozna nominowac map ktore byly jako ostatnie 5 czy wiecej, oczywiscie ze wyjdzie na to ze np eldorado czy mirage nie bedzie grane ale z tego wynika to ze ludzie nie chca grac na tych mapach (choc do mirage nic nie mam podaje ja jako przyklad bo jest malo znana). 

 

 

Drugim rozwiazaniem moze nieco sprytniejszym jest rozpisanie glosowan pod koniec kazdej mapy na sztywno tzn nie przez nominacje tylko ustawionych na serwerze ale to juz jest trudniejsza sprawa bo trzeba by rozpisac algorytm na glosowania kiedy jaka mapa uzalezniajac od poprzednich.

 

 

 

Sprobowac mozemy nie bedzie efektu wrocimy do map cyklu stalego jak jest teraz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moze i denerwuje. Mnie by np denerwowalo ze np o 15 gram d2. Koncze mape ide sobie cos tam ogarnac. Wracam o 18 powiedzmy . Siadam chce sobie pyknac. A tam co ? znowu d2 ;]

 

Każdemu nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Moze i denerwuje. Mnie by np denerwowalo ze np o 15 gram d2. Koncze mape ide sobie cos tam ogarnac. Wracam o 18 powiedzmy . Siadam chce sobie pyknac. A tam co ? znowu d2 ;]

 

Każdemu nie dogodzi.

 

 

 

Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest wgranie rtv.

 

 

 

 

Ja osobiscie tez jestem za wprowadzeniem nominacji. Zasze mozna ustawic ze nie mozna nominowac map ktore byly jako ostatnie 5 czy wiecej, oczywiscie ze wyjdzie na to ze np eldorado czy mirage nie bedzie grane ale z tego wynika to ze ludzie nie chca grac na tych mapach (choc do mirage nic nie mam podaje ja jako przyklad bo jest malo znana). 

 

 

Drugim rozwiazaniem moze nieco sprytniejszym jest rozpisanie glosowan pod koniec kazdej mapy na sztywno tzn nie przez nominacje tylko ustawionych na serwerze ale to juz jest trudniejsza sprawa bo trzeba by rozpisac algorytm na glosowania kiedy jaka mapa uzalezniajac od poprzednich.

 

 

 

Sprobowac mozemy nie bedzie efektu wrocimy do map cyklu stalego jak jest teraz.

 

 

 

Odstęp między tą samą mapą jest wydzielony na 8 plansz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sądzę, że wtedy gra byłaby zbyt monotonna, bo gracze wybieraliby mapy, na których najbardziej lubią grać - co jest jednoznaczne, że co niedługi okres czasu byśmy je powtarzali na okrągło i dlatego jestem przeciwko wprowadzeniu tego pluginu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem, skąd wy bierzecie nałogowców potrafiących grać 8 map pod rząd, no ale co ja tam wiem. Widać, że każdy tu wali chyba 24h, a dzisiaj o 13 bodajże nam ludzie uciekli, a było 3 adminów. Trzymajcie się dalej takich map jak dust4ever i dust2002 jak jest 10 osób to zobaczycie frekwencję jak wejdzie admin o 19, bo większość ma pracę/naukę/obowiązki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest tak, że nie próbowaliśmy. Jeszcze za dawnych czasów, pewnie wielu z was nie pamięta na serwerze było wprowadzone vote jak i dużo innych jeszcze zmian . Niestety nie wypaliło to i powróciliśmy do mapcycle. Na serwerze automatycznie ludzie sie wykruszyli  Nie było już to dla nich to samo FFA . Co  5 map będzie leciał wówczas dd2 inf nuke.. a jeśli ktoś rzeczywiście chce grać te mapy to ma na to inne serwery przeznaczone. Niestety są minusy mapcycle ale pozostaje nam tylko ta opcja. A o zmiane zawsze można poprosić , adminów jest na tyle, że zazwyczaj zawsze ktoś jest. Myślę, że sprawa wyjaśniona . Zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...