Skocz do zawartości
Ops.

Męczący i zarazem irytujący problem.

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym bądź razie nie ma tutaj chyba wzoru, a gdyby jednak był to poproszę mnie do niego naprowadzić.

 

 

A więc zacznę, witam jakże bardzo serdecznie, ale nie jestem tutaj w sumie żeby się witać tylko omówić irytujący problem.

 

 

Więc jakby tu zacząć, gram na tym serwerze tak właściwie od wczoraj, bardzo przyjemnie się grało zdobyłem jakąś tam rangę silver 3 i jakieś 100 zabójstw i gdzieś tam byłem 100 w ranku, więc na czym polega problem? A otóż na tym, że gdy dzisiaj wszedłem o 13, czy 14 w każdym bądź razie niezbyt dobrze to pamiętam, no więc wszedłem gdzieś około tych godzin, i jakby to powiedzieć wszystko mi się zresetowało.. rank, kille, misje, oprócz skrzynek i kluczy. Oczywiście na początku nie miałem z tym najmniejszego problemu, pomyślałem sobie "o, może to był tylko jednorazowy wybryk więc wbije w końcu od nowa to wszystko" No i zdobyłem te 60 killi czy coś i byłem silver 2, i w ranku 80. No i znowu wszedłem wcześniej musiałem coś załatwić, więc byłem zmuszony wyjść. No i ponownie się wszystko zresetowało oprócz skrzynek i kluczy. Skiny chyba też nie, w każdym bądź razie nie widziałem, żeby były skargi na skiny a ja niestety nie posiadam aktualnie żadnego żeby potwierdzić tą tezę.

 

 

Więc moją prośbą jest żeby naprawić ten jakże irytujący problem gdyż wiem, że nie tylko mnie to dotknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No w sumie też dziś po powrocie ze szkoły też naruszył mnie ten sam problem Co mojego bratka na górze Na początku myślałem że był jakiś reset ale gdy wpisałem /top15 Wszyscy byli na miejscu tylko mnie tam brakowało. Po długich godzinach Gry w niedziele zdobyłem dużo fragow z 300 + Do tego bylem już w top 3 Ale zresztą sram na tą topkę i te fragi Ale mam nadzieje że nie zostawicie tego tak Oo i to naprawicie jak najszybciej bo jest to bardzo denerwujący błąd tylko straciłem mój ceny czas na którym mi strasznie zależy Bo mam go mało bo szkoła i inne sprawy ale co będę wam się tutaj tłumaczył.... Proszę o szybką odpowiedz H@ i naprawę tego . Nie pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spieszę ostudzic Wasze płacze i lamety: )

 

 

Musicie pamiętać ze serwery GOmod są aktualnie w fazie "beta" na biazaco są naprawiane błędy, latane większe lub mniejsze dziury.

 

 

Nie oczekujcie, ze całkiem nowy serwer w ciągu 2dni zostanie ogarnięty 10/10.

 

 

 

Problemy resetu, lądowania konta gracza występują na obu serwerach i na bieżąco Administracja walczy z problemami jakie stwarzają nam GOmody:)

 

 

Chyba pozostaje poprosić o chwile cierpliwości i czekać: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...