Skocz do zawartości
Alt.

Nie wiem co się stało ale ban jest :p

Rekomendowane odpowiedzi

Problem bo nie wiem co się stało w poprzedniej rundzie ani wgl nie zabiłem tyle osób żeby było odrazu predator w /ks nowa runda jest a i na sam początek pisze że ja około 8 może osób zabiłem z predator misible a to nie ja bana dostałem wczoraj takiego samego pod tytółem nie buguj...czego ja mam nie bugować? bo to nie ja 

 

 

 

Dam jeszcze demko, to było gdzieś tak już pod koniec może 2,3 rundy przed zmianą mapy

 

 

 

http://hltv.1shot1kill.eu/srv23605/HLTV-1509051521-cs_italy.dem.zip

 

 

 

od minuty 21:55:00 w całkowitym zwolnieniu widać że nic nie robiłem na say obrócz wybrania mapy de_aztec chyba więc proszę o naprawienie tego albo coś bo to nie ja a bana dostałem bezpodstawnie!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


siema  bugowales trucizny czyli np  konczy sie runda i jestes na respie wroga i tam postawisz trucizne to na poczatku nowej rundy bd ona zabijala graczy  ktorzy sie tam zrespia tak samo jest np jak pod koniec rundy strzeli sie rakietke na resp wroga zanim doleci zacznie sie nowa runda i gracze dostana z niej juz wiesz co to bugowanie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...