Skocz do zawartości
ZIOM

moge sprobowac

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Ziom

Wiek:15 lat

Doświadczenie (w byciu adminem):zadne ale chce sie nauczyc pozniewaz moge sie przydac

Znajomość AMXX (W skali 1-10):3 na 10 ale to dopracuje :)

Staż w CS-sie: pol roku 

Steam / NonSteam: non steam

Dlaczego Ty: poniewaz moge sie przydac a teraz na serwerze odeszlo wielu adminow i chce sprobowac moze podolam temu zadaniu 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny lecz gdy mam czas 5 godzin minimum a w wakacje okolo 9 godzin ;)

Kontakt: 54605317 moj gg

 

 

posze o dokladne zastanowienie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Brak doświadczenia

 

- Mały staż w csie

 

- Wiek

 

- Brak steam

 

+ Często grasz na serwerze

 

+ Przestrzegasz regulaminu

 

Przewaga minusów spora dlatego daję NEUTRAL. Można co najwyżej dać Ci admina na próbe na tydzień, albo 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na małe tak:

 

 

+nie łamie regulaminu

 

+często gra na serwerze

 

+dobry kontakt z ludźmi

 

-wiek

 

-brak stażu w byciu adminem

 

 

Jestem za tym żeby dać ci admina na okres próbny. Mam nadzieję że jeśli dostaniesz tego admina to nie okażesz się takim adminem jakim był Salute.

 

 

 

PS. Nie widzę linku do GameTracker'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż... można by dyskutować, dość sporo przeklinasz i masz tendencję do wdawania się w bójki słowne (bluzgi), ale jesteś często na serwie, pomagasz i zgłaszasz na u@ ogółem taki neutral, ale jak poprawisz zachowanie to będę na TAK

 

 

@ edit

 

PS: nie pisz pod swoim podaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na razie jestem na Nie. Mimo, iż często grasz i jesteś lubiany na serwerze. Regulaminu przestrzegasz,  rzadko zdarzy Ci się go złamać .

 

Często bluźnisz i kłócisz się z osobami z którymi nie warto zawracać sobie gitary. Dlatego boję się że sodówka uderzy Ci do głowy i nieracjonalnie będziesz podchodził do sprawy.

 

Pokaż mi rozsądek , dystans swoim zachowaniu i jedziemy wtedy na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z przedmówcą i innymi podobnymi wypowiedziami. Mimo wszystko, mimo rezygnacji kilku adminów, wolę być bardziej zachowawczy. Daję Ci tydzień, jeśli się poprawisz i sam to zauważysz złóż podanie, jeśli nie, poczekaj kolejny tydzień i wtedy już zgodnie z regulaminem złóż podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...