Skocz do zawartości
NeQ

Kto kryje się za nickiem-Wandi.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]10357443_419692311515793_3250175140089009309_n.jpg?oh=fa12b55fd08338c8b0058dcb46211dd4&oe=5670FCA9[/align]

[align=center]Chciałbym wam zaprezentować najlepszego gracza CS 1.6 i jednego w swoim rodzaju króla SB-Wiktora znanego także pod nickiem Wandi.[/align]

[align=center]Wiktor został narodzony 7 lutego 1999roku w mieście Ostrowu Świętokrzyskim przez Małgorzatę i Krzysztofa.[/align]

[align=center]W wieku 6 lat Wandi dostał pierwszy rower od tego wydarzenia jazda na rowerze jest jego pasją.[/align]

[align=center]Nasz jedyny redaktor FP(tak pełni tę funkcję) zdradza nam, że posiadą dwie młodsze siostry (bliźniaczki), które są młodsze tylko o 10 miesięcy.[/align]

[align=center]Poza rowerem pasjonuje się Muzyka oraz grami komputerowymi cytat:[/align]

[align=center]-"komputer z drewna, ale daje rade”[/align]

[align=center]Od pierwszego września Wicia (że tak powiem) będzie uczęszczać systematycznie do klasy pierwszej technikum na profil technik logistyk.[/align]

[align=center]Opisywana przeze mnie osoba nie jest tylko redaktorem FP, ale także jednym z adminów DD2/INF oraz członkiem klanu Multi-Head.[/align]

[align=center]Mój imiennik bardzo chciał przedstawić wszystkim czytelnikom poniższy utwór muzyczny:[/align]

[align=center]

[/align]

[align=center]Na pytanie o sekret Wandi zdradza nam, że lubi czytać biblię.[/align]

[align=center]Skupiając się na awansach, które chciałby w przyszłości osiągnąć odpowiada, że marzy mu się posada moderatora TS3.[/align]

[align=center]11902268_550081421810214_8815480196570512976_n.jpg?oh=d592654ab3d2cc2a68db3d0d4a3c9fad&oe=563CB512[/align]

[align=center]10314561_1540820372804119_8883395115066784894_n.jpg?oh=ee8203fd51cb86972388939832b4bdfe&oe=56842511[/align]

[align=center]Pozdrowienia od Wandiego dla:

[/align]

[align=center]-

[/align]

[align=center]-@Gucio_

[/align]

[align=center]-

[/align]

[align=center]-@logiś

[/align]

[align=center]-

[/align]

[align=center]-@bonz1k_B(ostatnie zdjęcie z Wandim)

[/align]

[align=center]-

[/align]

[align=center]

Przysłowie od Wandiego:

[/align]

Strzeżonego @Wandi strzeże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

technik logistyk najlepszy! jakbys potrzebowal pomocy to pisz, ja teraz bede na 3 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nawet nie pozdrowił, burak! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł dobry, odskocznia od wywiadów typowych, ale widzę jeden okropny błąd....

"Chciałbym wam zaprezentować najlepszego gracza CS 1.6 i jednego w swoim rodzaju króla SB" - *najgorszego i spamera SB*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beznadzieja.. Król sb to dalej ja.. nawet jeżeli bywam rzadko, to Wanda nie ma do mnie podbicia. :/

Poza tym wszystko w porządku. Daje plusa, bo minusów jeszcze nie wynaleziono.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za dupa stoi za Tobą na pierwszym zdjęciu? :D

Masz 2 siostry? :D I to takie same? :D Ostrów Świętokrzyski..... Hm...... xD

Sorki Kristo, ale co dwie "głowy" to nie jedna :D

Dziękuję za pozdrowienia :wub:

Plus poleci, jak będę miał taką możliwość :)

Dobrze się spisaliście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hurra:D Też poszedłem na technika logistyka i teraz po 4 latach zostałem:D Magazynierem Polecam:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...