Skocz do zawartości
NeQ

Patriotyzm

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Uwaga!

[/align]

[align=center]Przed przeczytaniem tego "artykułu" chciałbym abyś zastanowił się czym jest dla ciebie Patriotyzm.

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center]Jeszcze nie zaczynaj czytać tego co jest poniżej.

[/align]

[align=center]Proszę cię jeszcze abyś wszedł na youtube.pl i w wyszukiwarce wpisał bliski tobie lecz poważny utwór muzyczny.

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center]Przejdźmy teraz do właściwej części tego artykułu w którym razem będziemy sobie rozmyślać nad Patriotyzmem.

[/align]

[align=center]Zacznijmy od przytoczenia sobie znaczenia tego słowa:

[/align]

[align=center]Wikipedia.jpg

[/align]

[align=center]Patriotyzm (łac. patria,-ae = ojczyzna, gr. patriotes) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

[/align]

[align=center].......................................................................................................................................................

[/align]

[align=center]Czy zastanawiałeś się kiedyś lub czy zastanawiasz się teraz czy byłbyś w stanie walczyć za Ojczyznę?

[/align]

[align=center]Czy przełamałbyś strach i zabił kogoś w obronie tego co jest dla ciebie najważniejsze?

[/align]

[align=center]Trudne-s%C5%82owo-patriotyzm-3.jpg

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Wielu ludzi próbuje okazać swój Patriotyzm np. tworząc grafity lecz nie każdy jest w stanie uszanować czyjąś prace:

[/align]

[align=center]51fe085b27ee9_o.jpg?1420066800[/align]

[align=center]Zastanów się teraz, mijasz ten wizerunek Papieża po którym właśnie ktoś marze.

[/align]

[align=center]Jesteś sam, ich jest czterech jednak czy podejmiesz się ochrony tego co jest ważne?

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center].......................................................................................................................................................

[/align]

[align=center]Kiedyś zdarzyło mi się rozmawiać z kobietą jedną z członków cichociemnych, która mi wytłumaczyła, że podczas świąt Narodowych tak naprawdę nie wszędzie wieszane są flagi.

[/align]

[align=center]Już wam to wyjaśniam np. na lampach nie ma wywieszonych flag, są to tylko chorągiewki.

[/align]

[align=center]Przytoczę pewne słowa, które wtedy padły jak najlepiej tylko pamiętam:

[/align]

[align=center]"Stanie z biało-czerwonym patyczkiem nie czyni cię Patriotą,

[/align]

[align=center]machanie prawdziwą flagą (10mx16m) też cię nim nie czyni, ale jestem dumna za każdego kto jest w stanie podczas świąt Narodowych przynieść przepiękna flagę i machać nią w górze jakby nigdy nikt nie miał jej już zobaczyć"

[/align]

[align=center]Ilu z nas ma tak naprawdę Polska flagę w domu?

[/align]

[align=center]Jeżeli mieszkasz w bloku czy na te sto osób przypada choć jedna flaga?

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center].

[/align]

[align=center]Na koniec chciałbym jeszcze zachęcić do obejrzenia 10 minutowego wideo 

[/align]

[align=center]Przeczytaj opis!

[/align]

[align=center]

[/align]

[align=center]Wiem że, napisałem mało lecz postaram się to rozwinąć/rozwijać.

[/align]

[align=center]Czym patriotyzm jest dla ciebie napisz w komentarzu.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Surge-Polonia-logo.jpg[/align]

[align=center]*Czerwony kolor od [member=FiGhT3r ] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważny temat , +leci

Nie mam komentarza o tym

Nie wiem jak to skomentować.

Oczywiście praca na poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już na samym początku wprowadziłeś w odpowiedni "klimat", tak aby dobrze wejść w czytanie tego tekstu.

Później krótko, jednak dosadnie pokazałeś przejawy patriotyzmu. Sądzę, że dałeś nadzieję na kontynuację tego, chętnie przeczytałbym więcej o patriotyzmie coś napisanego przez Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...