Skocz do zawartości
Lesto

Bląd CS:GO - zamkniecie programu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Nie będę się tu jakoś strasznie rozpisywał, postaram się w kilku zdaniach opisać mój problem. A więc do rzeczy:

 

 

Po włączeniu cs'a (mój sprzęt jest ze średniej półki cenowej więc zbyt wiele od niego nie oczekuję) i próbie zagrania jakiejkolwiek mapki (wyjątek DD2, chociaż i tutaj występuje ten problem ale to później) automatycznie zacina mi grę i wywala do pulpitu (czasami trzeba wspomóc się ALT+CTRL+DEL) i wyskakuje okienko "program Cs:go przestał działać poprawnie". Dzieje się tak po każdej zmianie mapki (jeśli chodzi o DD2) oraz przy próbie wbicia na jakąkolwiek inną mapkę. Problem jest dość uciążliwy, ponieważ wlączać cs'a co 10min nie zbyt mi się uśmiecha. Tak jak wyżej wspominałem sprzęt mam z średniej półki cenowej więc spokojnie 40-60fps powinno być (w sumie gra chodzi płynnie). Minimalne wymagania sprzętowe spełnia, nawet "przebija". Może ktoś również miał taki problem i uporał się z nim. Zaznaczam, że reinstalacja nic nie dała, tak samo jak sprawdzenie spójności plików gry.

 

 

Żadna mapka nie pójdzie jedna po drugiej, czasami dd2 "pyknie". Czasami uda się zagrać inferno/mirage/dusta/aztec'a ale to rzadkość.

 

 

Jutro postaram się wrzucić zdjęcia w/w problemu (jak i co pisze) oraz parametry sprzętu.

 

Teraz mogę tylko troszeczkę napomknąć coś o PC:

 

 

- system win7 32-bit

 

- pamięć 150GB C oraz 600GB D

 

- 4GB ram

 

- 2GB karta graficzna

 

 

Kilka miesięcy temu były wstawiane nowe części jednak przed tym "procesem" nie było problemu z grami typu: NFS MW (nowsza wersja), COD MW (wszystkie części), Quike 4 (czy jak się to tam nazywa), FIFA 14 oraz kilka innych tytułów. Wszystkie były zainstalowane w tym samym czasie i z żadną nie było problemów.

 

 

Wina nie leży po stronie Internetu jeśli to ma coś wspólnego. Po internetach nie będę szukał bo większość porad zapewne będzie wyglądała następująco: "wymień sprzęt na lepszy"/"kup lepsze części".

 

 

Wymiana podzespołów odpada.

 

 

 

35mqt5e.png

 

 

 

2ywu6py.png21j56wo.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...