Skocz do zawartości
Frejzen

Zakładka steam

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, otóż mam taki problem gdy odpalam cs'a to po kliknięciu CTRL+SHIFT pojawia się tylko kursor i nic poza tym a jak wędruję tym kursorem po monitorze to jak najadę tam gdzie są jakieś przyciski to pojawia się "łapka" ale nic nie widać. Jest to irytujące, że podczas gry nie łatwo się z kimś piszę bo słyszę tylko dźwięk wiadomości i muszę grę minimalizować żeby odpisać i nie mogę też dodawać graczy np z serwera bo to też jest możliwe tylko w zakładce steam w grze. Jest to może przyczyną mojego "grzebania" w opcjach karty graficznej ponieważ ostatnio postanowiłem ustawić kartę pod Wydajność bo wcześniej było wszystko na Sprawność i przy staniu w 2-3 smokach miałem po 50-60 FPS a teraz mam 100 FPS przy staniu w 3 smokach więc efekt jest tylko, że teraz momentami mam w grze np przy skanowaniu takie czarne kwadraciki tak jak by karta blokowała chyba animacje lecz nie jestem pewien. Zna ktoś rozwiązanie na te problemy? Byłbym bardzo wdzięczny. :)

 

 

 

@Ref

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...