Skocz do zawartości
Krzysiek Murcha

Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mig Mig :*

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): szczerze zerowe nigdy nie byłem adminem umiem tylko co z forum i YT (YouTube).

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 (powiem ze trochę ostatnio czytam o adminowaniu).

 

Staż w CS-sie : 4 lat

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego Ty: Hmmm moze dla tego ze znam już parę osób które mogą mi pomoc zapoznać się z amxmodem a zawsze musi być ten pierwszy raz.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie raz 1h dziennie raz siedze cały dzień naprawdę różnie to bywa.

 

Kontakt: STEAM, (nick Mig Mig :*)

 

Link do GameTracker'a -->   http://www.gametracker.com/player/Mig%20Mig%20%3A*/80.72.43.106:27032/

 

p.s Chciałbym dodać. Nie skreślajcie mnie z powodu tego ze nie byłem nigdy adminem bo każdy admin był w tej sytuacji co jak każdy kiedyś nie był adminem warto pamiętać ze "młoda krew" ze się tak wyrażę może wnieść coś nowego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak

 

 

 

- Widuję często na serwerze

 

- Zgłasza 

 

- Brak problemów z kulturą

 

- Co do kwestii braku doświadczenia w adminowaniu, szybko się nauczy więc tu nie ma problemu

 

 

 

Moim zdaniem okres próbny 14 dni i wtedy zobaczymy jak to będzie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja bym teścik walnął :D

 

 

 

 

 

 

 

nie no... wchodzę czasami to mi śMIGa tu i tam, zgłoszeń nie widziałem bardzo, inne parametry jak steam i wiek na plus. 

 

 

 

 

 

jestem jednak NA RAZIE NEUTRALNY

, grasz (przynajmniej na tym gt) od 3 tygodni, na forum też niedługo... 

 

 

 

powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłoszeń od Ciebie nie widziałem, jestem neutralny ale myślę że każdemu należy się szansa. Okres próbny rozwieje wszelkie wątpliwości, a pomoc zawsze się przyda :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak, zgłoszenia od niego dostaje często na steam, nie miałam nigdy zastrzeżeń co do jego kultury, dzielnie znosi ode mnie fleshe na gali :3 dobrze ogarnia gre.

 

Mówilam, że pomogę Ci z amxx'em, ale moja znajomość w porownaniu do tego co potrafi Sylwia jest pewnie marna, więc pewnie jak co do czego dojdzie to ona Ci wiecej powie :D  Ale jak co to wal śmiało :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy nie miałem problemów z tym graczem pod względem kultury. Uważam, że jeśli chodzi o znajomość AMXX trochę zawyżył punktację z racji, że nigdy nie był adminem ale to wyjdzie w praktyce. Mógłbyś rozwinąć kontakt o forum na które jako admin i tak musisz wchodzić raz dziennie oraz Team Speak. Wiek jak najbardziej odpowiedni no i oczywiście aktywność na serwerze, tzw. "tygodniówka" także na plus.

 

 

 

Jestem na tak. 

 

 

 

Pozdrawiam, gwizdek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również nie widzę żadnego problemu i jestem na tak.

 

+ godziny

 

+ steam

 

-  jedynie ta znajomość, no ale jeśli uda Ci się nauczyć to nie będzie to istotnym problemem.

 

 

 

Powodzenia !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak :)

 

-steam

 

-coś tam zgłasza

 

-aktywny

 

-kulturę posiada

 

-wiek

 

Tak samo myślę, że admina na okres próbny może dostać :) Zobaczymy jak się sprawdzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-umiem tylko z "forum i na Yt."- haha  rozbawił mnie!-Moim zdaniem kolega szczery i uczciwy! zasługuje aby mu dać szanse doszkoli się i być może będzie bardzo dobrym adminem ..A po wypowiedziach waszych  widze że go lubicie ma 19 lat a czemu mu nie dać szansy - niech spróbuje zobaczymy? -przecież zawsze zdążycie odebrać. :):D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego, co dowiedziałam się w wiadomościach na STEAM od Ciebie to mogę stwierdzić, że jeszcze mnóstwo nauki przed Tobą. Nie mniej jednak jestem zdania, że każdemu należy się szansa i ode mnie ją właśnie otrzymujesz. AMX jest bardzo proste do ogarnięcia, co potwierdzi Ci mnóstwo osób. :)

 

Admini ODD2#2 są bardzo tolerancyjni i pomocni, więc na pewno pomogą Ci w razie jakichkolwiek wątpliwości. Do mnie oczywiście też możesz się zgłaszać.

 

Do kultury i tygodniówki nic nie mam - wszystko w jak najlepszym porządku.

 

 

 

Witam w gronie i życzę wytrwałości oraz owocnej pracy.

 

Ze swoim STEAM_ID zapraszam na pw/steam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...